Nesuď knihu podle obalu.

26. září 2012 v 18:41 | Bubble.Simone^^ |  Deníček.
Ahoj. Omlouvám se , že jsem tak dlouho nenapsala ale díky tomuhle tématu jsem neměla vůbec čas psát. Měla jsem úplně jiné zájmy než psaní na blog. Ano, zní to divně když dávám přednost někomu jinému ale to je prostě slušnost :).
Tento nadpis je proto, protože to na mě zase všechno spadlo. Našla jsem si bombovýho, úplně úžasně pěknýho kluka, a všichni ( kamarádky ) jsme si mysleli že to je ten pravý. Je hrozně hodnej, ale nakonec jsem zjistila že mě chtěl jenom zblbnout. Podvedl mě, a nejvíc ubohý bylo když hodinu po tom, co mi dal kopačky si našel novou. Podle mých kamarádek holku bez vkusu na oblečení , chování a já nevím co všechno ... Jsem z toho totálně v háji. Při každým pohybu, myšlence .... Musím prostě myslet na něj. Dneska jsem ho slyšela na chodbě, a v ten okamžik se mi nahrnuly slzy do očí.
Je to hroznej pocit, když člověka kterého milujete vás kopne do háje jenom kvůli tomu že řeknete větu : '' venku už jsem byla, a je mi špatně. Proto nejdu ''. Kvůli téhle větě kopačky. Chápete to ?. Já teda ne :/. Právě proto nikdy hned nebuďte s člověkem, kterého pořádně neznáte a je vzhledově úplně krásnej. Počkejte si ! ~ Ale dnešek byl docela dobrej. Domluvila jsem se s kamarádkou na to, že jí půjčím se svézt na koni, protože na néměstí v Klatovech bude veliká akce. Svatováclavská. Už se těším až zase budeme dneska večer blbnout :DDDD. To je pro dnešek všechno a ještě jednou se omlouvám. Páááá.

Tumblr_mab3rxv9ne1qh47d2o1_500_large
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama