Říjen 2012

Jedno slovo .

30. října 2012 v 8:16 | Bubble.Simone^^ |  Adminka.
Ano , někdy stačí opravdu jenom jedno slovo , které dokáže urazit osobnost , partu lidí , nebo i celý národ .
Je to něco jako já . Někdo mi řekne jedno ošklivé slovo , fakt hodně ošklivé a pro mě to kolikrát znamená s tím člověkem i skončit . Také někdy stačí jedno slovo k tomu , aby se zbořil nádherný vztah s vaší nejoblíbenější , milovanou osobou , a někdy zase k tomu , aby to vše začalo . Zamilovat se dá jedním slovem , ba i jedním pohledem .. Ale zapomenout se jedním slovem nejde . Zkoušela jsem si říkat ' Kašli na to. KONEC '' . Stejně to bylo všechno k ničemu . I teď bych se do něj dokázala zamilovat za to všechno co mi v té hrozné době provedl . Ano , třeba tady píšu naprostý nesmysly . Ale tohle je můj názor na téma týdne - jedno slovo - . Pokud mi dneska vyzbyde čas , ráda napíšu něco třeba o módě , deník nebo tak něco :) . Ale ve škole to vidím asi tak , že čas moc nebude . . Máme docela dost učení a úkolů do určitých dnů . A nechci si hned klasifikaci u některých učitelů / učitelek zkazit :) . Zatím všem přeju pohodový den :) .

Tumblr_mcorjqqklo1rs7j89o1_500_large

Uvědomuji si ...

26. října 2012 v 13:12 | Bubble.Simone^^ |  Deníček.
Víte, když mi bylo 1o, 12 let, myslela jsem jenom na to, jak skvělý dostanu dárek k Vánocům. Nechápala jsem, proč mi to mamka nechtěla koupit ... Vždyť to stálo jenom 2ooo,- , říkala jsem si. Ale v tomhle tom roku, kdy je mi 15 let jsem si uvědomila spoustu věcí. Jak moc náročné muselo být pro rodiče do mě financovat, a já jsem si myslela jak je to málo a strašně jsem to chtěla. Jak moc důležité pro mě bylo abych se učila. Už vím, proč mě k tomu ta mamina tak táhla...
Dřív jsem nic neřešila. Byla jsem malá, nezkušená. Ano, neříkám že teď jsem dospělá, a zkušeností nad hlavu.
Ale mám rozum . Rozum větší , než jsem měla dřív. Když to vezmu i okolo našich koní. Dříve jsem si prostě myslela, jak moc koně baví běhat, a tak jsem běhala '' takřka '' všude s koňmi. Ale teď si uvědomuji co jim to mohlo způsobit. Co to na nich mohlo zanechat. Je mi to líto. Teď si uvědomuji jak strašné to muselo být pro mého bráchu, když jsem na něj pořád jenom křičela, a když jsme se prali tak jsem mu fakt docela nandala :D. I přesto jak byl malý.
Neřešila jsem ani to, že se týrají zvířata, lidé ... prostě jsem věděla že s tim nic udělat nemůžu ! Bylo mi jedno jestli ztratím přátele. Když mi bylo nejhůř, myslela jsem na to, jak uteču z domu nebo spáchám sebevraždu.
Až teprve teď jsem si uvědomila, že to je blbost. Každá věc se dá překousnout a nějak vyřešit. A hlavně vím, že tu mám rodinu kterou miluji, a oni mají rádi mě. Vím, jak by se trápili, ikdyž to občas moc nejde znát z mojí ani z jejich strany.
Když jsem se hádala s rodiči, hrozně jsem se bála, že mi s ničim nepomůžou, a všechno jsem to chtěla hned řešit skokem z okna, utopení se, útěkem z domu. Ale neudělám to ... Neudělám. Teď si i říkám, proč jsem na maminu byla tak hnusná. Proč ? Asi proto, protože jsem si vůbec nic ''neuvědomovala''. Bylo mi jedno, jestli na dětském hřišti spadnu. Rodiče mi říkali, abych si dávala všude pozor. Nevěřila jsem jim, prostě jsem si z toho dělala srandu tak, jako moji spolužáci - '' proč si pořád doprčic myslí, že mě někde chytne nějakej úchyl '' ale teď vím , co to všechno může způsobit. Také jsem nad problémy svých přátel mávla jenom rukou ... Ale někteří z nich mi pověděli docela smutný věci, a já jsem jim nedokázala pomoct. Teď už to dokážu :). A proto si těch mých ''pár'' přátel vážím :) !! Také jsem si zdravím babiček a dědečků říkala, že to bude dobrý. Ale teď vidím , že to dobrý neni ...

Tumblr_m8etbltkia1qfpfsto1_500_large

Tipy > Nejlepší horory ^

25. října 2012 v 13:05 | Bubble.Simone^^
Ahoj. Chtěla jsem se s vámi podělit o nějaké moje nejoblíbenější horory. Horory miluji, a je to můj oblíbený
žánr filmů. Někteří lidé se mi diví že si dokážu pustit horor sama v posteli klidně i ve 12 hodin večer. :D
Já se prostě ale nebojím ... Ale teď už ty tipy ! :)

1 ~ Houbičky
Partička amerických teenagerů, která si vyrazila do Irska se jen chtěla pobavit upřostřed lesa s halucinogenními
houbami. Ale nyní si chce někdo pohrát s nimi, a pak je zabít. Tento horor opravdu doporučuji. Je parádní.
Sice jsem se při něm docela potom bála, ale opravdu to stojí za to :). Akorát jsem teda nepochopila ten konec, jak
vystoupí z té sanitky a utíká zase do toho lesa, kde zemřela celá ta její parta :D. Takže kdyby to náhodou někdo pochopil tak do napište do komentářů :).


2 ~ Chernobyl Diaries
Skupina kamarádů se vydává do Černobylu za zábavou a kulturou. Prohlídku jim zajistí místní člověk, který
ví až moc o katastrofě z 86. roku. Turisté pomalu zjišťují že v městečku Pripjať nejsou sami. Tento horor
taky doporučuji. Akorát je to podle mě docela hodně na psychiku člověka. Protože já jsem se pořád lekala , když
jsem se na to koukala :D . Naopak se mi líbí to, že je vidět jak to tam vypadá po té katastrofě, a je to
podle skutečnosti. Já osobně se tam chci jet podívat, ovšem jestli tam pouští turisty :/.

Tumblr_m7kozdqwdn1r1vw8jo1_500_large

3 ~ Žena v černém
Snímek na motivy klasického duchařského příběhu vypráví příběh Arthura Kippse, právníka, který je nucen opustit
svého malého syna a odcestovat od odlehlé vesnice, aby vyřídil právní záležitosti související s nedávno zesnulým
majitelem rezidence Eel Marsh House ... Kipps, který o samotě pracuje v tomto starém sídle, začíná odhalovat
místní krutá a znepokojivá tajemství a jeho obavy se dále stupňují poté co zjistí, že místní děti za záhadných
okolností umírají. Když pomstychtivá žena v černém začne ohrozžovat i jeho nejbližší, je Kipps nucen hledat způsob,
jakým vražedný kruh přerušit. Tenhle horor když jsem viděla poprvé , tak jsem se potom málem složila když jsem si měla dojít v noci na záchod, a nebo jít od kamaráda domů :D. Určitě to stojí za to, se na to podívat :).


Pro tento článek je už dneska konec :).
Líbily se vám některé ty tipy hororů ? ... Kdyby jste se chtěli podělit o nějaké vaše tipy tak vás prosím - napište
do komentářů :) . Děkuji . Teď půjdu ven protože se tam udělalo krásně.

Vyvolávání duchů.

24. října 2012 v 11:32 | Bubble.Simone^^ |  Deníček.
Nějak mě začalo bavit psát o nadpřirozených a paranormálních jevech, tak jsem se rozhodla, že vám napíšu co se nám s mojí kamarádkou Evou stalo tento víkend.
Protože jsme se nudily, rozhodli jsme se že aby nebyla taková nuda tak zkusíme vyvolat duchy.
Protože ještě nejsme okolo tohohle tak zkušené, našli jsme si na internetu informace o tom, jak vyvolat ducha :).
Když jsme si připravili takovou tu destičku a na papír jsme si napsali co budeme říkat, pustily jsme se do vyvolávání.
Vyvolávali jsme Eviny babičku ... Sotva jsme dopověděly aby nám dala nějaké znamení ....
Evě na mobil přišla esemeska. Hned okamžitě co jsme to dopověděli ! Svíčky začli blikat, a protože jsme brečeli strachy , a napůl i '' smíchy '' radši jsme ji odvolali. Bylo to strašný :D . Takhle když si to čtete, tak to nezní tak moc strašidelně ale stejně. Týjo, tereza mě navnadila tím, jak pořád píše že by šla někam pařit, tak bych šla taky :D <3.
Pro dnešek ZATÍM všechno. Teď jdu mamině pomáhat vařit :D. Páá.

Tumblr_majtlorrle1rgsr1ao1_1280_large

Slenderman > Lidská noční můra.

23. října 2012 v 10:57 | Bubble.Simone^^ |  People.
Ahoj. Chtěla bych vám napsat o jednom paranormálním jevu. Dneska jsem hrála s bráchou hru '' Slanderman'' tak mě
napadlo si o tom najít informace a fotografie.
Původně se objevoval tento paranormální jev ve starém Egyptě. Ovšem nejnovější informace, důkazy, videa jsou z roku 2o11. Často se objevuje na fotkách s dětmi, které pak druhý den tajně zmizí, beze stopy .... Tento muž po sobě zanechal spoustu důkazů na fotkách i ve videích , které byli považované za PRAVÉ. USA bylo zaregistrováno cca 3o únosů dětí, které nikdo nikdy nenašel. Žádné stopy, žádní podezřelí, prostě nic. Nejčastěji by se měl vyskytovat u lidí, které brzo čeká smrt, nebo u malých dětí ( což už jsem psala , jsou uneseny ). Říká se že ten kdo ho uvidí , kdokoli tak zemře nebo zmizí. Jeho nadlidskou schopností jsou neuvěřitelně dlouhé končetiny, a občas má i místo končetin chapadla.
Ukazuje se bez obličeje. Je stoprocentně záhadný ... Říká se, že většinou ho zachytíte v lese, opuštěných budovách, nebo tam , kde se něco stalo ( Černobyl ). Bývá také mezi velkýma skupinkama dětí což dokazuje tato fotografie.
Nikdo neví jak vznikl , co to je zač ... Proč je tu s námi. Navždycky to bude zřejmě záhadou , nevím .
Pro dnešek vše. Kdyby vás cokoliv zajímalo, je o tom spoustu informací na internetu ;).


Haunted park !

16. října 2012 v 8:50 | Bubble.Simone^^ |  Deníček.
Ahoj. Jelikož jsem už opět delší dobu nenapsala žádný článek, rozhodla jsem se že ho napíšu při hodině informatiky kdy máme spoustu času protože máme hodně dobrou učitelku který je to nějak jakože jedno :D.
Proč zrovna tento nadpis ? . To se právě dozvíte ... Včera jsme se domluvili já, Petra, Terka, Eva, a Libor ( z intru ) že půjdeme ven. Šli jsme do našeho oblíbeného parku u nemocnice pro důchodce. Ale to jsme asi neměli dělat. Asi mi teď moc neuvěříte ale to je jedno :) . Nejdřív jsme šli za takový kostel na náměstí v Horažďovicích kde si mí kamarádi dali cigáro , a pak jsme pokračovali do toho parku. Cestou jsme se stavěli ještě v penny, protože si chtěl Libor koupit pivo a Terka Frisco. Když jsme všechno nakoupili, chvátali jsme do toho parčíku. Asi tak za 15 minut jsme tam došli a mě vzala totální křeč do prstů na noze takže mi kamarádka hejbala s prstama, abych to mohla potom aspoň dojít na ten intr zpátky. Ale v tom začala Péťa hrozně křičet že u toho stromu někoho vidí. A opravdu tam někdo stál !! Hrozně jsme se báli a tak jsme utíkali směrem k východu z toho parku. Jenomže já debil jsem tam nechala ty boty, a běžela jsem naboso ! :D Takže mam úplně černý ponožky od toho asfaltu a listí :DDDD ! Pořád jsme se vraceli na tu lavičku, dělali jsme si z toho srandu, ale pro mě už to potom moc sranda nebyla když to viděl i Libor. Holky začali křičt že to na nás běží, a těsně přede mně a Libor spadl kamen . Neni to podežřelé ? Pro mě teda ano ;). Nakonec jsem se s Evou rozhodla, že už půjdeme na intr, a tak jsme neváhali a šli jsme ... Po cestě jsme se domluvili že by k nám jela na víkend takže já jsem úplně šťastná že k nám pojede .... Mám radost. To je pro dnešek všechno. Když mi to vyjde, napsala bych sem i zítra další strašidelný zážitek, protože dneska jdeme znova :D. Zatím se mějte. Musím ještě dodělat nějakou práci. Učitelka držkuje :D

Cool-zone-abandoned-six-flags-new-orleans_large

Naprosto /ne/ dobrá nálada .

12. října 2012 v 16:30 | Bubble.Simone^^ |  Deníček.
Proč tenhle nadpis ? Protože všechno mě štve, a něco mě naopak dokáže strašně rozveselit.
Něco k tomuhle týdnu ? Tenhle týden byl asi úplně nejlepší, nejhorší . Nechápete ?
Vysvětlím to. Byly věci, po kterých jsem brečela smíchy, protože nešlo se nesmát. Byly věci, u kterých nešlo přestat brečet
normálně. Abych lépe zdůraznila /smích/ - Byli jsme venku s cikánama, kteří se zhulili a byli úplně mocný :D, dělaly jsme bordel na pokoji, jakože jsme třeba natírali hlídačce kliku různýma humusama, a ze všeho jsme si dělali srandu.
Když jsem ovšem byla bez téhle zábavy, pořád sem brečela. Pokud jste četli předchozí článek, jistě pochopíte ...
Kvůli klukovi, kterej se prokecl o všech těch věcech co jsme si psali, a takový ty školní drbny si ze mě začali dělat srandu ... Ale totátní. Kamarádka mě uklidňovala, ale ono to moc nepomůže když ti říká ať si toho nevšímam. Ať se tomu zasměju.
Párkrát jsem se s mojí spolubydlící pohádala, ale všechno to potom bylo Ok. Prostě už mi každej leze na nervy.
Omlouvám se za ty chyby které tady '' možná '' najdete, protože jsem se za ten týden přestala umět psát na klávesnici u notebooku, jelikož na intru noťase nemám, a ani nemám možnost na něj jít :). Takže se zároveň opět omlouvám za to, že nepíšu články. Znovu jsem přemýšlela o tom, že bych skončila s blogováním, protože tady přestávám mít komentáře a je malá návštěvnost. Často o tom přemýšlím. Teď už musím , čeká na mě kamarád. Moc se mi v tomhle počasí nechce ven :/ . Pá .

1606612-10-1349865906104_large

S tím nic neudělám ...

5. října 2012 v 20:15 | Bubble.Simone^^ |  Deníček.
Kamarádky mi říkali, že tam ještě bude dva roky, na té škole. Abych si prostě ještě chvíli počkala, protože pak bych si to mohla vyčítat. Ale nejde to ... Tohle neni kamarádství, ale podle toho co čtu, vidím - je to hodně silný zabouchnutí na obou stranách. Jak na mojí, tak na jeho. Jak jste mohli poznat, tento článek je o klukovi. Nedokáže se rozejít se svojí holkou, a já prostě jenom nevim, jestli to vydržim. Nedokážu bejt bez toho, aniž bych nečetla esemesky od něho. Nemohla bych žít s tím, že se mu nepodívám už nikdy do očí, a nebudeme na sebe ... '' mňoukat '' :D .
Včera jsem kvůli tomu brečela. On je prostě tak hodnej , že tý svojí holce nedokáže ublížit ikdyž ten jejich vztah stojí za ho*no. A to mě prostě nejvíc ničí. Že prostě u něj mam tu nejmenší šanci ( na vztah ). Nechci vám sem psát úplně všechno do podrobna, aby jste zbytečně neřešili /možná někdo/ moje problémy. Navíc, kdyby tuto stránku objevil, mohl by z toho bejt docela dost trapásek :DD. Pro dnešek je to zatím všechno, a omlouvám se , že pořád píšu jenom deníky.
Rada : Nikdy se nezabouchněte do zadanýho kluka ! Je to strašný ;).

310262_480489145306123_1932850612_n_large