Naprosto /ne/ dobrá nálada .

12. října 2012 v 16:30 | Bubble.Simone^^ |  Deníček.
Proč tenhle nadpis ? Protože všechno mě štve, a něco mě naopak dokáže strašně rozveselit.
Něco k tomuhle týdnu ? Tenhle týden byl asi úplně nejlepší, nejhorší . Nechápete ?
Vysvětlím to. Byly věci, po kterých jsem brečela smíchy, protože nešlo se nesmát. Byly věci, u kterých nešlo přestat brečet
normálně. Abych lépe zdůraznila /smích/ - Byli jsme venku s cikánama, kteří se zhulili a byli úplně mocný :D, dělaly jsme bordel na pokoji, jakože jsme třeba natírali hlídačce kliku různýma humusama, a ze všeho jsme si dělali srandu.
Když jsem ovšem byla bez téhle zábavy, pořád sem brečela. Pokud jste četli předchozí článek, jistě pochopíte ...
Kvůli klukovi, kterej se prokecl o všech těch věcech co jsme si psali, a takový ty školní drbny si ze mě začali dělat srandu ... Ale totátní. Kamarádka mě uklidňovala, ale ono to moc nepomůže když ti říká ať si toho nevšímam. Ať se tomu zasměju.
Párkrát jsem se s mojí spolubydlící pohádala, ale všechno to potom bylo Ok. Prostě už mi každej leze na nervy.
Omlouvám se za ty chyby které tady '' možná '' najdete, protože jsem se za ten týden přestala umět psát na klávesnici u notebooku, jelikož na intru noťase nemám, a ani nemám možnost na něj jít :). Takže se zároveň opět omlouvám za to, že nepíšu články. Znovu jsem přemýšlela o tom, že bych skončila s blogováním, protože tady přestávám mít komentáře a je malá návštěvnost. Často o tom přemýšlím. Teď už musím , čeká na mě kamarád. Moc se mi v tomhle počasí nechce ven :/ . Pá .

1606612-10-1349865906104_large
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama