Listopad 2012

Den jedenáctý > Nastavuji svůj přehrávač na náhodný výběr a napišu prvních deset písniček , které přehraje .

27. listopadu 2012 v 8:39 | Bubble.Simone^^ |  Project 3o Days.
Ahoj ! :) Jak je tedy v názvu tohoto článku , nastavuji svůj přehrávač ( v mobilu ) na náhodný přehrávač , a napíšu vám sem ty písničky které se mi přehrajou . Takhle můžete zjistit , co poslouchám :D .

1 - Adam Lambert - Never close your eyes
2 - Far East Movement - Turn up the Love
3 - Nirvana - Girls
4 - Horkýže Slíže - mám v pi*i na lehátku
5 - Train - 50 Ways To Say Goodbye
6 - Martin Harich - Posledná pieseň
7 - Owl City - Good Time
8 - Diddy Dirty Money - Coming home
9 - Aura Dione - Geronimo
1o - Liviu Hodor feat. Tara - Dream

Poslouchám úplně všechno :D

Tumblr_me4jhtga2k1rt40u4o1_500_large

Den desátý > Popíšu svou lásku a první polibek .

27. listopadu 2012 v 8:00 | Bubble.Simone^^ |  Project 3o Days.
Teď momentálně nikoho nemám , ani nevím jestli bych někoho teď chtěla . Ale asi jo , protože mám poslední dobou špatné období , co se týká rodiny , tak i školy , a sama se sebou nejsem spokojená . Možná by z toho něco mohlo být , ale já nevím . Nechám tomu volný průstup aby se to vyřešilo nějak samo . Můj první polibek ? :D
Teď jde o to , jestli se myslí polibek v dětství s s malým klukem , to nám bylo asi 7 a nebo jestli se bere ten , co se bere za opravdový polibek vyspělé puberťácké holky :D . Každý v mém věku kdo to zažil určitě ví , jakej je to krásnej pocit :) . A tak to tady nebudu rozebírat . Co když si čtou blog nějaký malý děcka , a já si pak připadám jako úchyl :D .

Omlouvám se , nemám čas :/ . Možná bych mohla dneska přednastavit články , pokud budu mít čas :) .

Tumblr_me44fzsdag1rkkh1so1_500_large

Den devátý > Jaká doufám , že bude má budoucnost .

24. listopadu 2012 v 12:20 | Bubble.Simone^^ |  Project 3o Days.
K tomuto tématu se toho moc napsat nedá , protože každý pro sebe chceme do budoucna to nejlepší , a nejsvělejší . Každý chce být šťastný , a mít šťastnou a zdravou rodinu . Myslím si , že moje budoucnost by mohla být dobrá :) . Tedy , aspoň si to tak představuji . Chtěla bych mít skvělého partnera , úžasné děti , ale taky bych chtěla aby moje rodina byla šťastná a hlavně zdravá .

Omlouvám se , že píšu až takhle dlouho , ale jak už tu píšu asi po sté ' nemám vůbec čas ' na psaní :(.


Den osmý > Chvíle , kdy jsem se cítila nejspokojenější se svým životem .

18. listopadu 2012 v 17:28 | Bubble.Simone^^
O tomhle tu mám vážně psát ? . Tak třeba když sem měla u sebe mýho teď už bývalého , a byla jsem šťastná . Nebo když mamka měla narozeniny , a já jsem jí mohla dát ten nejúžasnější dárek , jak z mé tak z její strany . Napsala jsem jí takovou knížku kde jsem jí napsala , jak moc jsem jí vděčná že mi mohla dát život , a vyznala jsem jí '' lásku '' takovou , jakou by měl každý své mámě :) . Měla strašnou radost . . . Takové ty krásné pocity s přátely . Samozřejmě pro tak pubertálního člověka jako jsem já , je vždycky ten nejkrásnější pocit z lásky k někomu :) .


Den sedmý > Mé znamení horoskopu , a jak to ke mě sedí .

15. listopadu 2012 v 16:58 | Bubble.Simone^^ |  Project 3o Days.
Tohle téma se někde moc nevidí , protože třeba mě osobně by na tohleto nenapadnul napsat článek . Je to takový neobvyklý téma na psaní na blog . Mé znamení je kozoroh , a každý horoskop který si přečtu ke mě obsolutně sedí .
Jakkýkoliv . . . Ať ho najdu všude možně , všechny ty věci ke mě úplně jdou . Jak říkám , něco na tom bude , na těch horoskopech :). I povahově jsem na tom jako kozoroh stejně i osobností .

Tumblr_mdao0y4vv21ql1vtso1_500_large

Chtěla jsem se vám omluvit , že přes týden vůbec nepíšu žádná články . Protože buď sem líná , nechce se mi na počítač , nebo je tam zrovna kamarádka když mám náladu napsat . Takže vám to vynahradím články teď o víkendu :) .

Den šestý > 2o.. zajímavých a pravdivých věcí o mě !

10. listopadu 2012 v 9:31 | Bubble.Simone^^ |  Project 3o Days.
1 - Věřím na duchy .
2 - Bojím se pavouků .
3 - Nesnáším falešné lidi , hnusný jídla , pavouky .
4 - Nejim maso .
5 - Jsem závislá na své nejlepší kamarádce , počítači , a mamince :DD .
6 - Nevěřím v Boha ( celkově : Náboženství ) .
7 - Jsem hrozně hádavá , náladová .
8 - Nesnáším namyšlený lidi .
9 - Mam ponožky od vietnamců :D .
1o - Miluji hudbu , vztah , rodinu .
11 - Ráda pařiiiim :D .
12 - Nepiju , nekouřim .
13 - Neumím počítat .
14 - Nenávidím týrání zvířat i lidí .
15 - Miluji koně .
16 - Taky miluju sladký jídla :) .
17 - Nerada dělám úkoly
18 - Učitelky si o mě myslí , že jsem lesba :D .
19 - Nesnáším autobusy , a protivný řidiče .
2o - Věřím na druhý život .
~ Ta zrůdička na fotkách jsem já :D . . .


Den pátý > Okamžik , kdy jsem přemýšlela o sebevraždě .

9. listopadu 2012 v 9:49 | Bubble.Simone^^ |  Project 3o Days.
Cokoliv mě popadne , jakákoliv nálada . Rozejde se semnou kluk a já jsem prostě na šlupky . Když mě ponižují '' nejlepší přátelé '' , nepohodnu se s rodiči , nic mi nevychází . To jsou časy , kdy myslím na sebevraždu . Napíšu vám sem krátký příběh ze života , který vystihne tento článek :
Je večer . Můj '' teď už bývalý '' kluk mě odvezl domů , byli jsme na večeři . Jemu bylo devatenáct , mě 15 .
Byli jsme spolu šťastní . Tenkrát mě podváděl . Všichni mi říkali , s kým vším se vyspal . Tak jsem se ho zeptala , s kým se vyspal , ať mi řekne jestli semnou už nechce být . Začal mi říkal , že mu nevěřím . Co je to za vztah , když tam není žádná důvěra . Věřila jsem jemu . Asi po 14 dnech jsem se dozvěděla , že celý ty 4 měsíce spal s jinýma :( . Milovala jsem ho hodně , a tak jsem mu napsala , jak to teda je . Přiznal se . . . Pak mi nezvedal telefony , neodepisoval , a už za mnou ani nejezdil . Dostávala jsem se z toho půl roku . Pak mi napsal , že jestli s nim chci bejt tak se s nim MUSÍM vyspat . Ne . Neudělám to jenom proto , že on to chce . . Tohle musí bejt z lásky , a u mě už to tak nebylo . V tu chvíli , se mi v hlavě honily myšlenky , spáchat sebevraždu . Teď se spolu bavíme normálně . Ale ještě pořád když ho vidím , závidím té holce , co s ním je teď . Taky mě teďko hrozně štve nevlastní táta , ale i můj vlastní . . . Na to ale nemám , abych to tu ještě zveřejňovala :) .


Den čtvrtý > Můj názor na náboženství .

9. listopadu 2012 v 9:08 | Bubble.Simone^^ |  Project 3o Days.
Názor na náboženství není zas až tak hrozný , jak jsem si myslela , že bude .
Lidé , co věří v boha mi nevadí , ale vadí mi jak každého straší , jako moje kamarádka , co je na vedlejším pokoji z intru :D . Prostě mi vadí , jak říká že v zrcadle uvidím o 12 večer někoho jinýho , nebo že na ulici někdo stojí . A proč ? Protože věří a tvrdí nám , že tohle všechno potkává , nebo to vidí . Vadí mi to , protože pak se bojim jít v noci i se napít do kuchyně . Že bych věřila v Boha , nebo že bych byla věřící se říci nedá . Spíš mám někdy takovýho toho svýho . . . který mě drží nad hladinou :) . Ani bych věřit nechtěla . Každej by si ze mě dělal srandu , a k čemu ?
Vždyť bejt pobožná je celkem k ničemu . Akorát ty , co věří říkají , že není . . .


Den třetí > Můj názor na drogy .

7. listopadu 2012 v 18:08 | Bubble.Simone^^ |  Project 3o Days.
Můj názor na drogy je velmi jednoduchý . Jsem si jistá v tom , že když se mi dělá špatně z jehly nebudu NIKDY narkomanka . Ani být nechci . Je to hnus . Asi si tím prochází spoustu lidí , kteří jsou ve sračkách . Ale já tohle prostě nikdy neudělám . Nechci umřít na předrogování , a kord ještě jenom z toho , že mi to třeba nevyjde z klukem . Podle mě to dělá většina mladých jenom z frajeřiny . Chtějí zapadnout do kolektivu , a tak si dávaj . . . Nechápu to , jak to můžou dávat . Všechno . Já bych to nedokázala . . . Vždyť je to jenom '' DROGA '' k ničemu . Vidíš před očima jenom všechno růžově , ikdyž je to ještě horší než bejvávalo .


Den druhý > Kde by jsem chtěla být za deset let .

5. listopadu 2012 v 10:45 | Bubble.Simone^^ |  Project 3o Days.
Je těžké odpovědět na takovou otázku , když nevím , co za deset let vůbec bude . Zda ještě budu žít , jestli nebude třeba konec světa , jestli nás nenapadne nějaká katastrofa . Nevím . To je těžká otázka na odpovídání . Nejspíš bych chtěla bydlet v nějakém krásném domě , žít šťastně se svojí vlastní rodinou , skvělým mužem , a být šťastný :) . Chtěla bych mít takový ten bezstarostný život , ale to asi nemá moc nikdo . . Nevím co bych ještě odpověděla na takovouhle otázku :) . Je to opravdu dost složité . Kdybych alespoň tak na chvilku mohla znát budoucnost , psalo by se lépe .