Prosinec 2012

Den třicátý > Mé úspěchy a neúspěchy za tento měsíc .

29. prosince 2012 v 14:10 | Bubble.Simone^^ |  Project 3o Days.
Fireworks_large

Za tento měsíc jsem žádné neúspěchy až na pár hádek s přáteli a rodiči neměla.
A teda že jsem promeškala hodně hodin ve škole, a nestihla jsem si asi doladit všechny ty známky, co jsem potřebovala.
Jakože nějaké ty dvojky, a trojku z občanky. Ale to se stává žejo :D. Teď mi o to moc nejde, a takové známky jsem neměla ani na základce, takže mamka září že má doma Ainsteina :D. Co vychází vám na vysvědčení ?
- Stále jsem nedostala žádnou odpověď od vás jestli se vám líbí deníky, nebo je nemám psát ... Takže ho když tak napíšu dodatečně :). Když předevčírem padal sníh, už jsem si myslela že by mohl být na Silvestra aspoň nějaký sníh, ale nic :(.
Dám vám sem pár fotek a animací ohňostrojů, tak se pokochejte jako já :3.

Tumblr_merz8bdewf1reh8b2o1_500_large

Outfity ♥'

29. prosince 2012 v 11:39 | Bubble.Simone^^ |  Móda
^
Ahoj ! :)
Dneska trošku změna ... Včera jsem napsala dva projekty tak dneska bude taková úlevička od projektu. Rozhodla jsem se, že vám sem pro inspiraci dám nějaké outfity, které jsem našla na we♥it, nebo na facebooku :). Já osobně mám ráda jak barevné, tak jednobarevné a jednoduché vzory. Snad vám některý padne do oka. Do komentářů se ozvěte, který se vám líbí nejvíce :). Užijte si obrázky, a a hezký den přeju.


Den dvacátý devátý > Mé cíle na příštích 3o dní .

28. prosince 2012 v 17:31 | Bubble.Simone^^ |  Project 3o Days.
Nejsem věštec, ani ta, co by viděla časem dopředu, a tak nemůžu napsat, co se bude dít dalších 30 dní, nebo jaké mám cíle :D. Spíš k tomu napíšu, co bych chtěla udělat, nebo čeho bych chtěla dosáhnout.

1 - Chtěla bych udělat speciální článek pro mé návštevníky blogu, takové překvapení :D.
2 - Chtěla bych udělat mého nemocného dědečka šťastným.
3 - Snažit se ještě ve škole, a všechny mí odpůrce si udobřit.
4 - Vrátit všechny hnusný nadávky nevlastnímu tátovi :DDDD.
Nevím čeho bych ještě chtěla dosáhnout, ale víc toho za 30 dní asi moc nestihnu.
Čeho by jste chtěli dosáhnout vy ? :)

Deník :
Blíží se nám Silvestr, a já jelikož ho nemám moc ráda se ani netěším. Nakonec tady u nás budou ubytovaní lidé, a nějaký puberťáci, takže jako že bych byla úplně nadšená ze Silvestra jako nekteří ... to ne. Budu asi obskakovat lidi, a jezdit vyjížďky do přírody s koňmi, což mi nakonec moc nevadí, protože jsem si opravdu hodně dlouho nezajezdila kvůli tomu že byla zima a na ledě jezdit s koňmi nemůžu, a v pátek se vracím z intru a mám čas jen tak tak na ostatní věci okolo. V neděli se jdu na ty šmudlíky jenom kouknout a to je všechno z koní ... Docela mě to mrzí protože ty naše opravdu miluji :D. Vlastně ani pořádně nevíte, o jakém ranči pořád mluvím takže jsem se rozhodla přidat vám sem fotky, jak to u nás vypadá. Doufám, že vás některé nezaskočím .. Jak kladně, tak záporně :). Užijte si fooootky !


Den dvacátý osmý > Něco , co mi schází

28. prosince 2012 v 11:26 | Bubble.Simone^^ |  Project 3o Days.
Měla bych sem napsat, co mi momentálně schází ? Opora ... Láska ... Vztah. Poslední dobou mi chybí taková ta dobrá duše, která by mi se vším pomohla. Ano, vím že tohle všechno mi dává mamka, ale neni to takový, jako když máte nejlepší/ho kamaráda/dku a můžete mu říct úplně všechno. Nepíšu, že nemám žádné kamarády ale postupem času jsem je jaksi ztrácela i přesto, že to nebyla moje chyba. Ale nebudu tady rozebírat moje kamarády :). Chtěla bych vztah, nějakej pořádnej, na delší dobu. Ty kluky co jsem poslední čas měla ... Stálo to za nic. A hlavně, tohle nebyla láska. To byla frajeřina jenom jakože mají nějakou holku :). A co schází vám ?

Deník :
Včera k nám přijel můj hrozně dobrej kamarád na Silvestra, jako sem jezdí každým rokem. Byla jsem ráda, protože jsem ho docela dlouho neviděla, takže jsme včera i pěkně pokecali jako ty nejlepší kamarádi :D. Vyblbli jsme se venku, a když pak uklouzl v bahně, neudržela jsem se, a málem jsem se počurala :DD. No vy by jste se nesmáli, kdyby v tom největším bahně rozsekal ? Já jsem se teda opravdu neudržela :D. Dělali jsme různé blbosti, a fakt jsme si to užili :). Těším se na Silvestra ... Musím se s vámi rozloučit, jdu ven :). Mějte se pěkně.
Ps : Baví vás deníky, nebo je nemám psát ?

Tumblr_mfnxkgzflo1riehawo1_500_large

Den dvacátý sedmý > Jaký problém jsem měla .

27. prosince 2012 v 11:46 | Bubble.Simone^^ |  Project 3o Days.
Za svých patnáct let jsem měla spousta problémů, které mě, jako holku poměrně dost zahltily. Kdybych tu měla jmenovat mé problémy ze školy, z rodiny, kamarády ... Byla bych tu opravdu dlouho. Jsou dávno vyřešené a myslím si, že už nemá cenu tímto zasahovat do mého osobního problémového života :). Momentálně teď jsem si snažila všechny problémy stáhnout ke dnu, a teď nemám žádné. Ano, trápí mě spousta věcí, ale tomu se asi nedá říkat ''problém''. To by bylo asi tak všechno - teď ještě napíšu pár vět do deníku :).

Deník:
Včera odpoledne, po obědě, jsme vyrazily s bráchou a mamkou do Plzně k mému dědovi, babi, a klukům. Když jsme po hodině a půl dorazily do Ejpovic, kde bydlí, uvítaly nás tak, jako vždycky :). Měli novou barvu na domě, novou verandu, nové úžasné vchodové dveře, a vevnitř moderně vybavený dům tak, jak sem vždycky chtěla taky mít :). Pak jsme usedly k velikému stolu /všichni/ a povídaly jsme si o všem možným. Pak nastala chvíle, když jsme šli všichni pod ten krásný vánoční stromeček. V obýváku voněly svíčky a svítila lampa. Rozdávali jsme si dárky. Já jsem dostala knížku o vraždách z Šumavy, to mě hrozně baví číst. Americké krásné tričko, fakt se mi strašně líbí ! A protože jsem měla svátek, a 2. ledna budu mít narozeniny, tak mi děda s babi koupily krásnej prstýnek s kamínkem moc se mi líbí, pletenou šálu, fakt pěknou, tu vyráběla babi sama protože je moc šikovná. Čaj s grepem, neni český tak jsem zvědavá, jakou bude mít chuť, a to je asi tak vše z toho, co si pamatuji :). Domů jsme dorazily v 22:00, takže jsme rovnou běžely do sprchy, a šli spát...Já kokrétně jsem byla fakt unavená :D. Asi tak všechno, co bych vám chtěla dneska napsat :). Jaký jste měli vy včerejší den ?
PS : Omlouvám se za chyby, jestli tam nějakou najdete ...


Christmas-tree_179064-1600x900_large

Den dvacátý šestý > Jaký typ lidí mě přitahuje ?

26. prosince 2012 v 11:21 | Bubble.Simone^^ |  Project 3o Days.
U tohoto tématu jsem váhala, jak přesně je to myšleno. Jestli jako lidí obecně nebo jako člověk do vztahu. Nakonec jsem si toto téma přebrala jako ten druhý příklad. Takže jaký typ lidí mě přitahuje ? Mám ráda hodné lidi nikoli zlé a falešné. Kdybych si měla vybrat někoho k sobě, byl by to určitě stejný blázen jako já, teda pokud ještě nějaký žije :D. Určitě by měl mít aspoň ke mě podobnou povahu, a teď jsem se dokonce z posledních chvil i ponaučila, že než si najdeš kluka, buď s ním aspoň chvíli dobrá kamarádka. Aby jsi doopravdy zjistila, jaký je :).

Deník:
Když jsem se konečně dočkala toho skvělého večera /Štědrého/, začala jsem si myslet, co pod tím stromečkem asi najdu. Ovšem nečekala jsem že tam najdu tak boží věci jako jsem našla. Nakonec mě překvapil i můj o 3 roky mladší brácha, který mi pod stromeček nadělil spostu krásných věcí jako jsou náušnice, šperkovnice která se mi líbila, a spoustu bžuterie na krk. Dále jsem byla ohromně překvapená od dalších členů rodiny. Dneska ještě jedu do Plzně k mému druhému dědovi, babi, a klukům tak jsem natěšená co najdu od Ježiška tam pod stromečkem :). Nastala i celkem nepřijemná věc letošních Vánoc. Nevím jak je to možné, ale prostě se mi z tašky z dárkami vypařily dva dárky. Pro mého dědečka, a tátu. Opravdu nevím ... Tolikrát jsem nad tím přemýšlela, co se asi mohlo stát, že je prostě nemám. Marně. Na nic jsem zatím nepřišla :/. Jak jste si užily vy letošní Vánoce ? :) Doufám, že jste je měli pohodové a každou chvilkou jste si je užívaly aspoň podobně jako já :). Já vám přeji krásný zbytek svátků, a dopředu št'astný nový rok 2013. Páá.
~ Přidávám sem mojí fotku v mém super obřím pyžamu se Supermanem :D ♥
Ta fotka není nic moc, protože na ní vypadám strašně, ale chtěla jsem se s váma podělit o novou
fotku.


Den dvacátý pátý > Někdo , kdo mě fascinuje a proč .

23. prosince 2012 v 12:56 | Bubble.Simone^^ |  Project 3o Days.
Nedá se říct, že by byl určitý člověk, který mě fascinuje. Spíš je více lidí dohromady kteří mě fascinují.
Takže kdo mě tedy fascinuje ? Mě osobně hrozně fascinují a obdivuji lidi, kteří mají rakovinu a přesto jsou šťastní smějou se a neřeší že mají poslední zbytky života. Dále hrozně obdivuji ty, kteří ztratily rodinu a i přesto dokážou mít svojí a být spokojeni s tou svojí rodinou. Nevím, kdo by mě ještě mohl fascinovat ... Zajímá mě více lidí, ale to bych tu asi nemohla vyjmenovat :D. A co vy ? Kdo/co fascinuje vás ?

Deník :
Zítra je štědrý den, jak se těšíte na něj ? Já osobně jsem už napružená, co dostanu pod stromeček, podle toho co mi mamka líčila :D. Prej strašně krásný věci. Tak nevím ... Vůbec netuším co bych tak asi mohla dostat, ale překvapení je nejkrásnější. Já jsem celé mojí rodině nakoupila spoustu dárků a jsem sama napružená jakou budou mít reakci až to rozbalí :D. Jsem tak nadšená už ... Jako malá holka. Konkrétně mamině jsem nakoupila tak úžasné dárky, že to asi nerozdejchá :D. Tak nějak jsem poslouchala, co by chtěla a snažila jsem se podle svých možností jí koupit všechno co si přála až teda na nový počítač :D. To jako ... na to jsem fakt neměla peníze :/. Bohužel, jak se mi opravdu nelíbí budou opět Vánoce na blátě. Fakt už mě to štve, protože jsem si myslela že by konečně na Štědrý den mohl být nějaký sníh, a mohla jsem se celý den válet s bráchou ve sněhu. Joo, jenomže vždycky na štědrý den prostě musí pršet. Achjo. O tom můžeme asi všichni snít. Měla jsem dneska v plánu jít se se psem válet ve sněhu :D. Jenomže probudím se, kouknu z okna, a tam prší. Jako naschvál :(. Ráno jsme s bráchou a maminou stavěli a zdobili stromeček. Vůbec mi nepřijde, že jsou Vánoce ... Uteklo to tak rychle. Jsem strašně pyšná na to, že jsem přežila konec světa :D. Aspoň z něčeho můžu mít takovou radost :D.
~ v celém článku máte obrázek, při kterém jsem se docela upřímně zasmála.

305302_451146654938898_1261823208_n_large

Den dvacátý čtvrtý > Můj oblíbený film , a o čem je . . .

20. prosince 2012 v 14:26 | Bubble.Simone^^ |  Project 3o Days.
Tohle téma se mi velice zalíbilo už jenom tím, že sem můžu zmínit můj oblíbený film. Z každého žánru, ať je to pohádka, animák, horor, romantika ... Z každého soudku mám nejoblíbenější film. Ale v poslední době jsem si strašně zamilovala film '' Milý Johne '' . John Tyree slouží u americké armády už několik let, a aby si odpočinul tak si vzal dovolenku domů. Jednoho dne poznal krásnou dívku Savanah, do které se zamiluje, ale týdny plynou rychle. John už musí zpátky odjéct ( do Německa - válka ) protože končí jeho dovolenka. Tím, se musí se Savannah rozloučit. Celou dobu si píšou dopisy, když najednou John dostane volno a může zase domů na víkend. Se Savannah si užívají každé minuty, a Savannah pozná jeho skvělého otce, který zbírá mince. Ovšem, to bylo naposledy co svého otce viděl živého. Když John dorazí zpátky do Německa, do několika dní mu oznámí kapitán že musí domů kvůli otci. Avšak zjistí, že Savannah která ho nedávno milovala je s jiným pánem. - To, jak přijede za tím jeho tátou je strašně dojímavé ... U té scény jsem s maminou docela dost brečela :D. Čte mu dopis, který dostane i jeho otce. Je to opravdu krásný film, a doporučuji se na něj podívat, ikdyž je chvílema opravdu smutný.


Den dvacátý druhý > Jak jsem se změnila za poslední dva roky ? .

18. prosince 2012 v 13:03 | Bubble.Simone^^ |  Project 3o Days.
Podle mého soudění jsem se hodně změnila ... Už jenom v tom, jak vypadám, jak se chovám.
V chování k rodičům jsem se zhoršila. Byla jsem roztomilá, hodná, slušná holčička která nenadávala, a nebyla drzá na dospělé, tedy i mé rodiče. Teď ? Teď pořád jenom sprostě nadávám a jsem drzá až nad míru :D. Né, to zas přeháním. Samozřejmě se umím ovládat, což někteří také neumí. Naopak v chování k přátelům, nebo ve vztahu jsem získala veliké plus v chování :). Řekla bych, že se chovám líp. Dokážu prosadit své nápady, návrhy a dokážu to hodně ukázat i vůči rodičům - třeba. Lidé, kteří jsou semnou deno denně nevidí to, jak jsem se změnila protože jsou semnou každou minutou. Ale teprve lidé, kteří mě neviděli nějaký čas říkají, že jsem se dost změnila. Před 2 lety jsem byla holka z fejsbuku, totálně mě nezajímalo jak vypadám a že se chovám jako 10 holčička :). Ale teď už mi na to přeci jenom záleží ... Asi proto jsem teď taková, jaká jsem :).

Tumblr_mf7vi3enho1rk2zdko1_500_large

Den dvacátý první > Jeden z mých nejoblíbenějších pořadů .

17. prosince 2012 v 18:25 | Bubble.Simone^^ |  Project 3o Days.
Jeden z mých nejoblíbenějších pořadů ? Nevím sice jaký rozdíl je mezi pořadem, a seriálem ale budu to brát jako seriál :).
Než jsem nastoupila na střední školu, každý čtvrtek a úterý jsem sledovala ordinaci v růžové zahradě. Mnohé z vás o tom říká, že to je kravina, ale mě to baví. Už jenom z toho důvodu že tohle je ze života, a né o ničem. Baví mě to :).
Teď už se na to ale moc nedívám, protože na intr dělám úplně jiné věci, a na pokojích nejsou televize, což mě fakt neštve ... Dalším seriálem který ráda sleduji je gympl :).