Leden 2013

Certificates, school, vacation ...

30. ledna 2013 v 17:02 | Bubble.Simone ^^ |  Deníček.
Ahoj. Především bych chtěla zdůraznit omluvu za tento týden. Jak jsem psala nakonci předešlého článku, nemám moc času na intru, kord teďko. Mám nějaké problémy z břichem, pořád je mi špatně ... Navíc ještě tu nemám počítač, a máme praxi. Na to, že jsme tu vlastně v podstatě jenom 3 dny, tak jsme dostaly 4 zadané úkoly na tento týden.
1 - Maketa výstavní skříně (návrhové zpracování)
2 - Valentýnka (návrhové zpracování na valentýnku)
3 - Navrhování tašky na vlastní téma
4 - Složit a tašku překreslit.
Na intr přicházím pořád víc a víc unavená. Dřív jsem vůbec ani nemyslela na to, že bych celý den ležela, a chodila spát po osmé hodině večer. Vůbec nevím, co to tohle má bejt :D. Snad mi pomůžou nastávající prázdniny a pořádnej odpočinek od školy. Máme právě teď prázdniny, které navazují na tyhle co budou v pátek. Na konec se těším i na to vysvědčení. Mám strašnou radost, že jsem si nějakým tim testem opravila tu občanku protože mám takový dojem že mi z ní vycházela 3 nebo dokonce i čtyřka. Teď tu běhám a balím si věci domů, protože už se sem týden nepodívám, tak abych měla vše, co potřebuji :D. Jak jsem tu myslím že psala, že jsem posílala svojí vyrobenou maketu do soutěže, tak jsem vyhrála první místo asi z 12 nebo dokonce i 13 škol :). Byla jsem opravdu nadšená a mimo pěkně zhotovený diplom jsem si mohla vybrat i dárek (šampon s vůní pravého kokosu, melounové tělové mléko, odličovací ubrousky = BALEA). Fakt jsem za to byla moc ráda, a ještě jsme dneska překecali tak nějak učitelku, abychom si mohli udělat placky na tom novém stroji který jsem jí já doporučila, protože mám doma něco podobného :D. Takže jsem si dneska vybrala fotky, a zítra se doma budu plackama chlubit :D. Budu dělat i taťkovi k narozeninám (měl je ve čtvrtek) tak abych pro něj měla taky něco, co jsem udělala sama. Myslím, že z toho bude mít radost. Mizím, a ještě jednou se omlouvám. Ale nevím, zda mi tu omluvu ještě vezmete :(. Tak se mějte krásně, ještě napíšu to je jasný ...

Tumblr_mhe2kmxdkq1rkpmsoo1_500_large

Party.

27. ledna 2013 v 12:20 | Bubble.Simone^^ |  Deníček.
Ahoj. Hned ze začátku se omlouvám za dlouhodobé nenapsání článku z důvodu nedostatku mého volného času. Měla jsem to opravdu nabité, a znáte to ... ještě zbytek týdne na intru. Teď o víkendu jsem čas na facebooku trávila pouze přes mobil, protože počítač zapínat moc nemělo cenu, ale teď už jsem tu s vámi :). Chtěla jsem tu zmínit jeden článek o včerejším večeru, který byl opravdu nezapomenutelný. Okolo šesté hodiny včera mi mamka oznámila, že půjde s kamarádkou někam posedět/zapařit/trochu popít. Pak se mě zeptala, jestli bych nechtěla ject s ní a po hodinovém čekání mi oznámila, abych se domluvila s mýma kamarádkama, a někam by jsme mohli jít. Zavolala jsem Terce, Evě a Janě která sebou vzala ještě Monču. Je to fajn holka, a musím přiznat že mi přišla dost v pohodě. Pak jsme se všichni sešli u Evy doma (Jana je její ségra). Došli jsme do Alcatrazu kde jsem viděla mého známého, tak jsem si s ním trošku pokecala, a dala jsem mu moje telefonní číslo. Když jsme sešli dolů, takové návaly lidí tam ještě nebyly. Byla tam opravdu sranda, a jsem ráda že jsem tam s holkama mohla být :). Chytla jsem si i dobré místo, takže jsem byla opravdu moc ráda ! Také tam bylo dost srandovních lidí a prostě jsme se jim museli smát :D. Jen škoda, že jsem tam nemohla být na rozhazování věcí. Byla to playboy párty, takže se házely trenky a kondomy :D. Mám v plánu co nejdříve zase někam s kamarády vyrazil a pořádně si to užít. Samozřejmě tam bylo taky pár protivných lidí. Ale ty jsem honem rychle vyklidila z našeho místečka :D. Pro dnešek je to vše. Ještě přednastavím pár článků na tento týden, protože opravdu nevím, jestli to stihnu. A nerada bych vás všechny ztratila :/.
Zatím se mějte a užívejte si ještě zbytek tohoto víkendu. Já ve čtvrtek pojedu domů z intru s vysvědčením, takže budu mít nakonec dvě trojky :). Jsem za ně ráda, protože na základce v devítce jsem třeba z matiky prošla s odřenýma ušima :D. Uvidíme jaké bude vysvědčení v druhém pololetí budu se snažit jako tohle :). ještě jednou se moc omlouvám za tu dobu, co jsem nenapsala. Slibuji, že teď už psát budu ... A co budeme mít vy na vysvědčení ?

529035_10151213274516035_948326987_n_largeCvočky letí !

22. ledna 2013 v 15:16 | Bubble.Simone ^^ |  Móda
Projíždím módní obrázky, a koukám koukám, móda cvočků se opravdu rozjela :).
Na každé stránce vidím hned několik obrázků oblečení s těmi cvočkami. Nevím proč, ale tohle zrovna mi padlo do oka. Je to hned originálnější než normální oblečení :). Vzpomínám si, když jsem byla mladší že jsem měla kraťasy s cvočky po mamce, ale vůbec nevím kam se právě ty úžasné skvělé a tehdy dříve neoblíbené kraťasy poděly. Teď bych je tak ráda nosila ... jak moc. Škoda. přemýšlela jsem chvílema že bych si něco mohla pořídit, až uvidím něco pěkného, slušivého :). Máte vy něco takového na sebe ? :)

Deník : Jelikož by byl tohle opravdu moc krátký článek, rozhodla jsem se zvolit variantu deníku do tohoto článku, protože už trošku dýl tu nebyl nějaký článek takhle dohromady.Dnešní den byl naprosto v klidu, ale zároveň mě hrozně unavil. Moje maketa kterou jsem navrhla a vyrobila se bude posílat do soutěže do Plzně na Nerudovku. Takže jsem byla stažená ze školy na praxi, kterou jsem si užila ... veliká ironie :D. Učitelka mi pořád říkala, abych něco přeměřovala, ale taky jsem potom zjistila když jsem se po škole našla s kamarádkou na pokoji, že mi vychází samé dvojky na vysvědčení :). Na začátku roku jsem skoro propadala z občanky, ale teď budu mít MOŽNÁ vyznamenání. Takže jsem opravdu moc ráda. Teď musím ještě dodělat nějaké referáty, zbylé úkoly. Celkem se těším na vysvědčení když se nemám čeho moc bát :D. Na pokoji jsme se zasmály a teď sedím na klubovně u televize :D . Jsem strašně unavená. Na dnešek jsem spala minimálně 3-4 hodiny. V noci jsem měla šílený křeče do břicha, a myslela jsem si že snad pojedu kvůli tomu i domů. A co vy a vaše vysvědčení ? :)
Zatím se mějte, musím končit. Zítra snad zase napíšu, ale mám toho ještě teď moc. Páá.

Tumblr_mfyg53dumr1qckzluo1_500_large

DIY.

19. ledna 2013 v 17:27 | Bubble.Simone^^ |  Doplňky ;)
Rozhodla jsem se, že vám sem dám nějaké obrázky typu '' udělej si sám ''. Některé nápady co jsem našla, se mi opravdu líbí a určitě bych je chtěla vyzkoušet ... Jenom na některé mít ty šikovné ruce, materiály, a trošku mozeček :D.
No, podívejte se sami na to, co jsem vám sem dala za obrázky. Určitě si tu každý z vás najde obrázek, který vám padne do oka :). Omlouvám se za takový krátký článek ale nemám moc času na to, abych právě teď napsala dlouhý článek ... Přeju vám všem krásný den a užijte si ještě aspoň chvíle tohohle víkendu.
~ Včera jsem dělala s tou mojí kobylkou, a šlo jí to opravdu hrozně pěkně. Hlavně jak se brodila v tak obrovském sněhu, a všude ty rampouchy, bylo to parádní :). Jak jste si užily dnešek vy ?Never give up on your dreams.

19. ledna 2013 v 11:50 | Bubble.Simone^^ |  Deníček.
= nikdy se nevzdávej svých snů. Tohle si myslím, že je právě to, co by nás všechny mělo povzbudit. Můj názor je, že každý by se měl držet toho, co chce dokázat. Občas si říkám, že už se na všechno vykašlu, přemýšlím o blbostech. Ale nemyslím to vážně. Pořád mám nějaké nesplněné sny, které bych si alespoň jednou za život chtěla splnit. Každý člověk má nějaké tajné sny, přání. Něco, čeho by chtěli docílit. Třeba moje maminka :). Ta má spousta krásných snů a já věřím, že ona si je dokáže splnit, protože už k nim má nahnuto. A já mám stejné, vlastně hodně podobné jako ona. Jsme někdy jako dvě těla, a jedna duše ... A právě sem patří tento název článku. Nikdy se nevzdávej svých snů. Každého ignoruj, a běž za svými sny. Dej jim přednost před věcmi, které na to nemají :). Jinak bych v tomto článku chtěla zmínit, že já jsem další maniak a blázen do Poua ! :D Pokud by jste někdo nevěděli co to je, je to taková ta hra s tim hovínkem, nebo co to je :D. Nejdřív jsem měla názor, že to je kravina, protože jsem tu hru nechápala. Ale včera jsem tomu už nedala, a prostě jsem si to stáhla do mobilu, a hraju to pořád v kuse. Hrozně mě to baví, a tu hru jsem si zamilovala :D ... Hrajete to taky ? Nebo to ještě ani neznáte ... U nás na intru to hraje skoro každý a je to opravdu zábavné a takové akorát na zabití času :D. Jooo, a mimochodem, opravdu jsem se zamilovala ♥

Tumblr_mfhkp5wua11rjjokqo1_500_large

Snow, flakes, winter !

17. ledna 2013 v 18:10 | Bubble.Simone ^^ |  Deníček.
Tak tohle jsem opravdu nečekala, že v tuhle dobu bude sníh. Otevřu facebook, a tam samé příspěvky jak lidé sníh nesnáší, jak to nečekali a podobně :D. Je to ale pravda ... Sice to hlásily, že bude tolik sněhu ale že i v Horažďovicích bude takováhle kalamita, to už nikdo nečekal :D dneska jakmile jsme s kamarádkou vylezly z intru, tak jsme se těšily zpátky na intr pěkně do teplíčka, protože venku byla opravdu strašně velká zima. Já jsem měla celou zapadanou hlavu sněhem, vločky mi lítaly a štípaly do očí, a když jsem vešla do některého z krámů do kterých jsme měli namířeno, vypadala jsem jako ten největší sněhulák :D. Ovšem, když se pak přijde do tepla, zkroutí se vlasy. Já jsem se na to vykašlala, a pěkně jsem si šla uvařit vodu na čínskou polévku ... Teď večer jsme házeli s tou mojí kamarádkou koule po těch nejvíc klucích, po těch co kulhají :DDD. No, já jsem myslela, že nás půjdou zbít. Vlastně né nás, ale spíš mě :D. Dneska byla opravdu sranda, až na nudnou praxi, a ten pocit nevyspalosti :/ Dneska si musím jít opravdu brzo lehnout, protože mě zítra čeká náročný den. Půjdu domů kilometr pěšky, do kopce, s těžkym kufrem na kolečkách, dost teple nabalená, časem promokavý boty a ještě samej kopec... No, těšim se :DD. Mamina mi říkala, že by mohl vzít můj děda traktor :D. Ale nechci jéct traktorem opravdu :D. Strašně se těším domů na ty moje šmudlíky - koníky :'). A co vy ? Máte nebo nemáte rádi sníh, otravné vločky a zimu ?

1-och-2_50bf69859606ee44a3174fc7_large

Animace †

15. ledna 2013 v 20:04 | Bubble.Simone ^^ |  Deníček.
Narazila jsem na we heart it na všelijaké skvělé animace, které mě opravdu zaujaly, takže mi mozek naznačil že bych mohla dát některé z nich na můj blog. Myslím si, že teď se sem docela i hodí protože nevím co mám psát, a můj blog není poslední dobou vůbec navštěvován což mě opravdu strašně mrzí protože se snažím poměrně dost lidem komentovat často články. Někdy mě to prostě nebaví, tak něco neookomentuji hned ale déle už jo, pokud na to moc nezapomenu :D.
Dnešní praxe byla celkem nudná. Vyráběla jsem maketu ( pokud někdo víte, co to je ) do soutěže, takže to je docela makačka to udělat. Pomohla mi se skoro celou maketou jedna moje spolužačka ze třídy, která byla kupodivu docela fajn i na pokecáníčko :D. Každý den na intru klepeme na jedny kluky co chodí ven. Zhasneme na pokoji a děláme, že jsou na našem pokoji nějací magoři, kteří nám chtějí udělat něco s oknama :D. Hlavně se smějeme pořád tomu jednomu klukovi, kterému říkáme Pajda, protože kulhá :DDDD. No, to jsem se zase zasmála. Opravdu každému doporučuji intr. Má sice své výhody i nevýhody, ale nebejt intru tak nezažiju takovou srandu jako tady :). Krásný zbytek dne ! :)


Freedom ♥

15. ledna 2013 v 17:12 | Bubble.Simone ^^ |  Deníček.
Myslím si, že každý by se měl cítit volný. Já ne. V době na intru se vůbec necítím volná. Je tu spousta pravidel, které se musejí dodržovat, což je samozřejmé, automatické a opravdu to chápu. Protože kdyby tu nebyly žádný pravidla, tak si tu dělá každej co chce a to by taky nebylo úplně pro každého nejlepší. I já sama u nás doma mám nějaké pravidla. Né že bych doma dělala tak , jak ostatní pískají, ale vím co si můžu a nemůžu dovolit. Když jsem byla na základce, a dostala jsem špatné známky,vyhrožovala mi mamina že mi udělá doma školní vojnu :D. Že se budu pořádně učit, učit a jenom učit. To bylo jenom vyhrožování. Naopak teď když jezdím domů se cítím doma opravdu často volná. Mamka na mě není taková jako když mě viděla každý den ... protože teď chybím já jí, a ona mě. Vidíme se rádi, a proto jsme se obě změnily v chování k sobě :). Volnost potřebuje každý, a zvlášť doma by se měl doma každý tak podle mého názoru cítit :).

Tumblr_mfpmpojonr1rlsc1zo1_500_large

Originály na tvůj krk !

14. ledna 2013 v 17:29 | Bubble.Simone ^^ |  Móda
Sjíždím internet a nevím ,co bych sem napsala za článek. Najednou mě tak napadlo něco s bižuterie. Podle mého názoru teď doplňková móda docela letí. Já toho mám hrozně moc, a pomalu ani nevím, jaké si brát náušnice nebo přívěsky denně do školy :D ale tak to má asi každá druhá holka :). Jelikož jsem si doma nestihla přesnastavit články, budu je muset psát, a nevím jestli to stihnu každý den, ale určitě jo. Na vás si čas najdu :). Zatím se všichni mějte, nemám čas, a ještě dodávám obrázky. Opatrujte se zlatíčka moje ♥ ...
- protože se občas nudím, byla bych hrozně ráda kdyby jste mi položili jakoukoliv otázku. Odpovím na všechny !


Tumblr_mbheq9sekf1re54sfo1_500_large

Living is easy with closed eyes.

12. ledna 2013 v 10:08 | Bubble.Simone^^ |  Deníček.
'' Život je snadnější se zavřenýma očima ''. Tohle přísloví jsem sem dala proto, protože vyjadřuje mojí momentální náladu. Neviděla bych ty ošklivé, falešné přátelé co jsou kamarádi jenom když od vás něco potřebují. Neviděla bych mého bezbranného dědečka, který momentálně chytil chřipku, a není na to moc dobře ( ještě společně s babičkou ). Neviděla bych všechny ty známky na vysvědčení. Tedy. Né že bych měla nějaký extra špatný, ale jsou tam dvě, které se ještě pokusím opravit, protože mi tam moc překážejí :D. Neviděla bych nic, co bych nechtěla. Šikana, týrání, a vše co mě strašně ubíjí. Máte to taky takhle podobně ? Mě třeba hrozně pomůže, když si vezmu sluchátka do uší, mojí mp4 s písničkami, zavřu oči, a vypnu. Nepřemýšlím ... Ikdyž to mám občas opravdu naopak. Jak to máte vy ? Měli by jste pro mě nějaký nápad, jak na to všechno přestat myslet, a přemýšlet nad tím ? :/

Tumblr_mg2l8yvaaw1s0tv7oo1_500_large