Únor 2013

Outfits.

28. února 2013 v 12:19 | Bubble.Simone^^ |  Móda
A je tu dalších článek se spoustou inspirace! Moje sjíždění na we heart it opět vyhrály outfity. Já osobně si z některých beru inspiraci, ale jenom mít ty stovky až tisíce peněz na to oblečení :D. Vlastně, když si řeknu že oblečení není všechno ... je to jiné. Na druhou stranu bych něco z toho chtěla mít ve svém šatníku. Líbí se vám z toho něco ? Chtěli by jste, aby něco z tohohle oblečení přibylo ve vašem šatníku ? Já teda osobně ano. Užijte si obrázky.

Y_large

Obezita vs. Anorexie.

26. února 2013 v 12:02 | Bubble.Simone^^ |  People.
OBEZITA :
Co takhle koukám po internetu, tak jsem vlastně zjistila, že strašně procent lidí trpí právě touhle ''nemocí''. Obezitou. I mamky kamarádky mají tyhle problémy. Nesnáším lidi, kteří když vidí skoro až extrémně silné lidi tak se jim smějou a hned je vyhlásí za největší žrouty světa. Ale neuvědomují si, že ten silný člověk může mít klidně tuhle nemoc. Někteří za to nemůžou a někteří si za to vlastně můžou sami. Lidé, kteří si za to musí sami se většinou moc nesnaží a přecpávají si dál. Ale pak jsou lidé, kteří jí, snaží se, cvičí ale stejně neshodí. Neodsuzuji lidi za to, jak vypadají. Ale tak když od rána do večera jí samé tučné věci, sladkosti a podobně a pak za vámi přijdou a stěžují si, kolik kilo opět přibrali. Pokud někdo takový čte právě tento článek, doporučuji, aby vyzkoušeli nějaké léčivé lázně s doktorem nebo trenérem :). To je asi vše co bych mohla těmto obézním lidem doporučit, a jak bych jim mohla pomoct. Většina totiž takových lidí se přecpává aniž by chtěli. Takové máme ve škole.

ANOREXIE :
Hodně oblíbené ''držení diety'' u holky v mém i nižním věku. Nechápu to. Já jsem třeba ráda za to, jaké mám spalování. najím se čeho chci, a prostě nepřibírám. Jsem za to ráda, ikdyž mi hodně lidí nadává a ponižuje tím, že jsem anorektička, nebo že bych se měla pořádně najíst. Jenomže nadruhou stranu nechápou, že mě prostě přibrat nejde, a nikdy moc nešlo. Nojo. Pravdu budu vědět vždycky jenom já. Měli by jste se schválně zeptat mých kamarádek z intru. Jím jako kdybych měla každou chvíli umřít :D. A mám postavu tak akorát. Ale jsou holky, které jsou extrémně hubené, a když si stoupnou k zrcadlu tak se vidí jako totálně tlusté. Jenomže si neuvědomují, že tohle vidí jenom oni. Že jsou tohle jen vidiny. Tyhlety dívky s prominutím nechápu, protože si musí být vědomy, že na to jednou taky můžou pěkně doplatit. Ale tohle už je celkem věc každé z nich. Když koukám po těch fotkách, není mi jich líto, protože vím že to dělají pro svůj dobrý pocit. Ale naopak si říkám, jaký je to hnus ! Holky, vy, co trpíte touhle ''touhou držet diety jen tak'' vzpamatujte se rychle, než bude konec. Občas může bejt až dost pozdě na to pravé rozhodnutí.

48f889379855a79d53e3963bb2eb5721_large

VLASTNÍ NÁZOR :
Nedokázala bych vypadat ani tak ani tak. Nedokázala bych se na sebe dívat do zrcadla, když byl byla ÚPLNĚ vychrtlá na kosti. Pořád by mi bylo špatně. A ani bych se nedokázala koukat na to, jak se mi ničí tělo tím, jak pořád nabírám na váze. Myslím si, že je nejlepší být něco mezi. Ani silná ani hubená. A co vy ? Co by bylo lepší pro vás ?

Ice Boy.

25. února 2013 v 16:29 | Bubble.Simone^^ |  Deníček.
Dneska ráno pro mě přiběhla mamka, že se nám narodilo nové hříbě. Je opravdu úžasné !
Jelikož se narodil v zimě, ještě v takových mrazech (u nás) rozhodli jsme mu dát jméno Ice Boy, což v překladu znamená něco jako ledový chlapec :). Ještě sice s maminou nevíme, jestli s tím bude souhlasit i můj nevlastní táta, ale tak snad jo. Jemu je to myslím dost jedno, jak se kdo nebo co bude jmenovat. Mám z něj radost, protože se budu moct zase chvilku starat o nějaké miminko :D. Do celého článku přidávám i nové fotky našich malých kůzlátek. Narodili se 3, ale koza to jedno nechce, takže ho s maminou chodíme krmit flaštičkou pro miminka :). Zatím se mějte !
V celém článku máte všechny ty fotky :).


Záhadný článek.

24. února 2013 v 16:36 | Bubble.Simone^^ |  Deníček.
Jelikož nevím, o čem bych napsala rozhodla jsem se napsat o déle slibovaném ''záhadném'' článku.
Za tu dobu co vlastním tento blog jste mohli poznat, že já ty záhady, záhadné filmy, obrázky, a tak dále prostě miluji. Hrozně mě to fascinuje, a tak jsem tento dnešní článek věnovala záhadným fotkám. Baví mě pověsti a jakési občas ''nalhávané'' příběhy co se týče duchů, ďáblů a jiných nadpřirozených věcí. Hrozně mě baví se koukat na fotografie ať už na internetových webových stránkách, nebo na normální vytištěné. Viděla jsem pár takových fotek, jak je vyfocená nějaká žena a v pozadí za ní se nachází jakýsi stojící ''duch''. Je to hrozně zajímavé. A hodně lidí si pokládají otázky, jak to lze vyfotit, vidět, vnímat ... Někteří z nás si na to přijdou kolikrát sami :). Tak teď už dost těch písmenek a teorie ... Zkoukni ty ''úžasné'' fotky. U některých fotek najdete i nějaký ten můj osobní popisek :).

~ Miluji fotografie takových domů. Vždyť znáte takové ty horory, jak se právě v těchto domech něco děje. Kdybych mohla jela bych se tam hned podívat. I když bych se možná chvílema bála, ale musí to být úžasné ! Stejně tak, jako bych se chtěla podívat do Černobylu. Taková místa mě lákají. Jen škoda, že to není v Česku.

Posmrtný život.

23. února 2013 v 17:35 | Bubble.Simone^^ |  Deníček.
Tohle téma je tu pro to, protože se o to až moc zajímám. Já osobně jsem toho oběhla už moc, co se týče webových stránek nebo ze zkušenosti ostatních lidí. Přečetla jsem toho hodně o duchách, klinické smrti a tak dále. Ale tohle všechno člověk popsat může. Jak viděl ducha, nebo co viděl když umíral na operačním sále. Ale NIKDO neřekne, jaké to je když umřete doopravdy. Chvíle, kdy jste prostě skončili s tímto životem, světem, a poznáváním nových lidí. Den kdy se všechny světla zhasnou, a rozsvítí svíčky. Je to zajímavé když se nad tím každý zamyslíme. Vědci toho namluvili už tolik. Ale nikdo nám neřekne, jaké to je doopravdy. Všichni si řekněme narovinu, že klinická smrt je rozhodně úplně jiná než posmrtný '' život ''. Doufám, že než se '' dočkám '' té chvíle kdy umřu se dozvím, jaké to doopravdy je. Neskutečně mě to zajímá. Ale ten kdo umřel, tak umřel. A proto nám nikdo neřekne pravdu. Vědci můžou a dokáží zjistit všechno ... Ale tohle nikdo nedokáže, ani nezjistí. Je to škoda protože nejspíš nejsem jediná, kdo se nad tím zamýšlí a pátrá po pravdě. Zajímalo by mě třeba i to, co si myslí takový 70-letý dědeček jaké to bude až jeho vnoučata budou mít malé miminka. Zní to divně, možná Vám přijdu také divná :D. Ale tohle by mě opravdu strašně zajímalo ... Nebo jaký musí mít ten dědeček pocit, když ví, že už tohle nikdy neuvidí. Fuu, mám husí kůži. Je to všechno vskutku až děsivé.
Každý by jsme si měli uvědomit, že naše rodina je tu pro nás jen jednou. Ať už je to z té dobré stránky, nebo z té špatné. Každý z nás by si měl uvědomit, že slova, které nám říká babička, dědeček, maminka, tatínek bychom měli brát vážně nebo alespoň tak, jak jsou. Měli bychom si 1oo× přeříkat to, co jim chceme říct. A pořád dokola jim opakovat, jak si jich vážíme a jak je máme rádi. Protože jednoho dne bude pozdě. A budeme toho HODNĚ litovat.


Napište i vy svůj vlastní názor. Zajímalo by vás, co je poté když umřete ? Zajímalo by vás, co se dál děje ?

Pocit samoty.

21. února 2013 v 17:09 | Bubble.Simone ^^ |  Deníček.
Občas si myslím, že jsem na všechno zůstala sama, teda aspoň mám takové pocity. Pocity na nic. Nemám na nic náladu, nic mi nevychází, a jede to '' problém '' za problémem. Možná si to jenom nalhávám možná to tak je. Občas mám náladu k ničemu, zkaženou a říkám si, že jsem sama. Ale nejsem. Mám rodinu, kamarádi, domáci mazlíčky :D. Když máš prostě náladu na nic, stačí si pustit písničky do sluchátek, vzpomínat a při tom usínat :). Aspoň mě to pomáhá. Mám, nebo jsem měla období kdy jsem řešila všechno. Ale vždycky bylo lepší se smát než kazdému vysvětlovat co mi je, co se mi stalo, nebo co mi kdo napsal. Nojono všichni nemůžou mít vždycky nejlepší náladu. Taky máte občas takovou náladu jako já ? :). Tenhle obrázek mi ale vždycky pomůže. A když to zkusím sama před zrcadlem, směju se pak sama sobě a '' rozveselím se '' :D

Tumblr_lu3oawgfuy1qmibl8o1_500_large

Opravdu ''bezva'' den.

20. února 2013 v 14:52 | Bubble.Simone ^^ |  Deníček.
Ano, čtete správně. Tento den byl opravdu výborný. Ironie. Ale i zároveň mě potěšil. Udělal mi teda vlastně jenom radost tím, že budu týden doma. Ale tím stylem, že za to opravdu nemůžu a nezapejkam :D. Na ruce se mi tenkrát udělala boule, ze který mi vysávali vodu. Teď se mi to udělalo znovu. Ale neřešila jsem to. Předevčírem ráno jsem vůbec nemohla ohnout ruku a když jsem do ruky vzala jenom mobil tak jsem se málem zbláznila. Včera jsem mluvila s mamkou a ta mi řekla abych s tím šla do nemocnice tady v Horažďovicích. Jenomže měli jenom do dvou, takže jsem se tam nedostala. Dneska ráno jsem byla oznámit Měsíčkové (třídní učitelka) že jdu ještě s mojí kamarádkou ze třídy k tomu doktoru do nemocnice (ona šla s břichem). Nejdřív nás nechtěla pustit, ale pak jsme to nějak vyřešili. V ordinaci mi píchali přímo tam, kde mám tu bouli nějakou injekci a mám na 14 dní s rukou vystaráno. Taky mi jí prý mohli řezat kdybych tam nešla teď. Ještě že mám tak skvělou maminku která mi to prostě nařídila :D. Myslela jsem že budu zase brečet bolestí jako v Klatovech, ale tenhle doktor byl naopak strašně sympatický. Jsem ráda že jsem tam šla, protože se mi aspoň uleví. Sice mě to strašně bolí,, opravdu hrozně ale nějak to přežít musím. Takže přístímu týdnu můžu ''líbat nohy'' :D. Jsem ráda. Aspoň si od školy odpočnu ikdyž mě víc baví teda praxe. Ale to asi každého :). Teď už musím jít, a opravdu se s tím špatně píše. Mějte se všichni, ahóój.


Vzdělání by mělo být pro všechny.

19. února 2013 v 7:49 | Bubble.Simone^^ |  Deníček.
Zdravím. Rozhodla jsem se napsat tento pravdivý článek s pravdivým nadpisem. A ano, myslím si, že vzdělání by mělo být pro všechny. Vezměme třeba bezdomovce. Chudé lidi. Také nemají peníze, a na to aby se uživili nebo dokonce '' bydleli '' potřebují peníze. Jenomže jak mají sehnat práci, když v poslední době člověk spoléhá jenom na své štěstí ? Asi je to opravdu na jednu stranu všechno o vzdělání. Myslím tím škola, střední škola, maturita. Hodně lidí má vlastní názor na to, že maturita je dnes k ničemu. Ale neřekla bych. Sice také dělám jen tříletý obor ale to pro to, protože jsem se maturity bála a myslím že bych jí asi neudělala. Né že bych si nevěřila. Věřim si musíme jinak nic moc nedokážeme :). Když už tedy nemají bezdomovci domov, školské vzdělání ani na to aby se stravovali, mělo by tu být místo pro každého (co se týče práce). Každý z nás na to má jiný názor, já si stojím za svým :).
~ Něco málo z deníku : Dneska ráno se mi vůbec nechtělo vstávat. A když mě probudil kamarádky budík myslela jsem si že mi jen '' zvoní '' v uších, a jsem vlastně doma. Jenomže pak jsem si vlastně uvědomila, že jsem včera jela na intr :D. Kamarádka z vedlejšího pokoje nám pořád říká nějaké historky s duchama. Včera jsem měla takový divný pocit, tak jsem se chvilku obávala, že opět něco uvidím (opravdu jsem tam toho ducha viděla) ... ale stejně by mi nikdo jako VŽDYCKY nevěřil :/. Mrzí mě to, protože já prostě vím, že mám pravdu. K dnešnímu článku je to zatím vše, zítra se pokusím zase napsat. Zatím se všichni mějte. Nejradši bych teď chtěla aby bylo léto, a já se válela doma na trávě nebo někde u moře se slunečními brýlemi, zvlněnýmy vlasy a slunečníkem nad sebou. Taky už se tak těšíte na ten pocit, až si řeknete kolem léta při odchodu s vysvědčením u školy že '' oddneška máme prázdniny '' ? Já strašně ...


Smůla.

16. února 2013 v 14:45 | Bubble.Simone^^ |  Deníček.
Ahoj. Chtěla bych zahájit tento článek velkou omluvou. Vezla jsem si na intr s sebou poprvé notebook s tím, že když jde internet každému, že určitě půjde i mě. Také jsem se bála, že mě s ním načape vychovatelka, a já budu muset platit spotřebič, nebo že mi vynadá co to tam tahám :D. Zapnu ho, zkoušela jsem se připojit k wifině na každé síti ale nic. Prostě mi to nešlo připojit. Takže jsem ho krásně mohla zandat zpátky do tašky. A pod tímto mým představováním jsem nepřednastavila žádný článek a tak tu žádný nebyl. Takže se moc omlouvám, ale s tímhle jsem opravdu nepočítala. Tento víkend ve škole i na intru byl jeden z nejlepších :). Na praxi jsem si všechno udělala během dvou dnů a ty zbylé dny, i můj strávený čas jsem zabila vybarvováním si omalovánek :D. Vždycky když naše paní učitelka odešla, všichni jsme si šli něco vytisknout. Takže jsem si '' celý '' týden vybarvovala :D. Na intru byla sranda, a opravdu jsem se moc bavila tento týden a i jsem s kamarádkama vyfotila nějaké nové fotky, tak je tu během přístího týdne také uvidíte :). Strašně rychle to tam uteklo. Když byl už pátek ráno, přišlo mi že jsem ve škole teprve dva dny. Za to tento víkend bude utíkat pomalu, protože máme školu. Ale tak každý to nějak musíme vydržet. Minulý týden jsem učitelce na praxi dala fotky, a aby mi z nich udělala placky. Takže jsem se jich konečně dočkala. Jsou velmi povedené, a mám z nich radost !. Stinná stránka tohoto týdne je, že víkend uteče opět jako voda (vždyť zítra už je neděle). A krom toho ještě mému kamarádovi z intru zemřel táta. Nešťastnou náhodou. Spadl na něj v práci balík dřeva, a tak to nepřežil. Radek jel okamžitě domů, a ještě mu to zavolala mamka před hodinou ve škole. Já bych se asi zbláznila. Bylo mi ho strašně líto. Hned jak položil mobil, složil se na chodbě. To by asi udělal každý z nás (myslím). No nic, pro tento den je to vše. Užívejte si všichni '' krátkého '' víkendu, a pokusím se přednastavit články, aby jste měli co číst :).


Realita.

10. února 2013 v 12:25 | Bubble.Simone^^ |  Deníček.
Všichni, každý z nás má sny. Všichni sníme. Všichni máme sen, který se nám '' možná '' nikdy nesplní. Někdo má tak velké sny které ho pohltí, a pak nerozezná rozdíl mezi realitou a snem. A tohle je důležité si uvědomit. Můžeme snít jak chceme, ale musíme vždy vědět, co se stát reálně může a co ne. Realita byla, je, a vždy bude. Občas si říkám, že nežiju. Že prostě někde ležím, nevnímám a jenom sním, a představuji si co bych dělala kdybych byla živá :D. Když se zamyslíte nad touhle větou, řeknete si, co jsem to za člověka, že si myslím a představuji takové kraviny. Ale hodně nemocní lidé tyhle pocity podle mě mají. Je spousta témat nad kterými když se zamyslíte, tak se vám zdají jako jedna velká blbost. Ale jsou přitom tak zvláštní, že na ně nepřišli ani vědci. Mívám občas sny, že se mi něco stane .... třeba jednou. Byl to sen - Povídala jsem si o něčem s maminou ale ona mi neodpovídala. Pak jsem se probudila, a šla jsem se jí na to zeptat. Tyhle sny se mi poslední dobou stávají docela často, protože spím špatně a pak ležím do půl dvanáctý odpoledne :D. A každý by jednou měl přestat snít, a začít si sny plnit. Aby taky poznal tu dobrou stránku. Realitu.