My question.

3. února 2013 v 14:59 | Bubble.Simone^^ |  Deníček.
Po obědě při voňavé kávě jsem ses mojí babičkou a mamkou začala bavit o tom, co by mohlo zákazníky potěšit v obchodě. Babi pracuje ve zlatnictví/hodinářství a její šéf ji doporučil si přečíst některé z knížek o psychologii '' prodavače ''. V první knize přišla na to, že každý prodavač (neboli i šéf) by si měl položit otázku, jak přilákat více zákazníků do svého obchodu. Tento krámek je v Plzni a o pár ulic dál je malý krámek, kde mají přes celou výlohu napsané 50% sleva ! A je jasné že lidé půjdou raději do zlatnictví kde mají padesáti procentní slevu, než tam, kde dají 5% slevu :D. A právě proto bych se vás všech, co právě čtete tento článek chtěla zeptat co by vás při nákupu v obchodě potěšilo. Přišli jsme na nápad náramku ke šperku zdarma. Dědeček to dá babičce, syn zas manželce ... Nevím, nic jiného mě nenapadá, takže kdyby vás někoho něco napadlo, koukejte mi to napsat do komentářů :D.
~ Jinak pokud máte prázdniny, jak si je užíváte ? Já moc dobře. Nejraději bych tady u babi v domě zůstala déle. Jsem tu ráda. Za ty dva dny jsem si tu vyrobila společně s mamkou a babi spousta výrobků ... Dokonce i věci, které jsem neznala a neuměla. Tak si zatím všichni užívejte krásnou neděli. Hlavně vy, co ještě prázdniny nemáte. Já se půjdu dál válet :D.
Otázka : Co by sis představoval/a jako malý dárek k nákupu ?

183978_416458438420888_850627535_n_large
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ame Ame | Web | 3. února 2013 v 15:10 | Reagovat

tak já hodně koukám po cenách už jen proto, že těch peněz moc nemám a jsem studentka, takže na slevy a akce slyším docela hodně ;) a nějaký ten dárek k nákupu je také fajn :)

2 Lucy0077 Lucy0077 | Web | 3. února 2013 v 15:40 | Reagovat

určitě slevy a ty dárky zdarma nebo i nějaké slevové kupony , nebo nějaká malá pozornost k dárku ,

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama