Posmrtný život.

23. února 2013 v 17:35 | Bubble.Simone^^ |  Deníček.
Tohle téma je tu pro to, protože se o to až moc zajímám. Já osobně jsem toho oběhla už moc, co se týče webových stránek nebo ze zkušenosti ostatních lidí. Přečetla jsem toho hodně o duchách, klinické smrti a tak dále. Ale tohle všechno člověk popsat může. Jak viděl ducha, nebo co viděl když umíral na operačním sále. Ale NIKDO neřekne, jaké to je když umřete doopravdy. Chvíle, kdy jste prostě skončili s tímto životem, světem, a poznáváním nových lidí. Den kdy se všechny světla zhasnou, a rozsvítí svíčky. Je to zajímavé když se nad tím každý zamyslíme. Vědci toho namluvili už tolik. Ale nikdo nám neřekne, jaké to je doopravdy. Všichni si řekněme narovinu, že klinická smrt je rozhodně úplně jiná než posmrtný '' život ''. Doufám, že než se '' dočkám '' té chvíle kdy umřu se dozvím, jaké to doopravdy je. Neskutečně mě to zajímá. Ale ten kdo umřel, tak umřel. A proto nám nikdo neřekne pravdu. Vědci můžou a dokáží zjistit všechno ... Ale tohle nikdo nedokáže, ani nezjistí. Je to škoda protože nejspíš nejsem jediná, kdo se nad tím zamýšlí a pátrá po pravdě. Zajímalo by mě třeba i to, co si myslí takový 70-letý dědeček jaké to bude až jeho vnoučata budou mít malé miminka. Zní to divně, možná Vám přijdu také divná :D. Ale tohle by mě opravdu strašně zajímalo ... Nebo jaký musí mít ten dědeček pocit, když ví, že už tohle nikdy neuvidí. Fuu, mám husí kůži. Je to všechno vskutku až děsivé.
Každý by jsme si měli uvědomit, že naše rodina je tu pro nás jen jednou. Ať už je to z té dobré stránky, nebo z té špatné. Každý z nás by si měl uvědomit, že slova, které nám říká babička, dědeček, maminka, tatínek bychom měli brát vážně nebo alespoň tak, jak jsou. Měli bychom si 1oo× přeříkat to, co jim chceme říct. A pořád dokola jim opakovat, jak si jich vážíme a jak je máme rádi. Protože jednoho dne bude pozdě. A budeme toho HODNĚ litovat.


Napište i vy svůj vlastní názor. Zajímalo by vás, co je poté když umřete ? Zajímalo by vás, co se dál děje ?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lucy0077 Lucy0077 | Web | 23. února 2013 v 19:31 | Reagovat

:( promin asi to bude zajímavé ale zrovna to co se mi stalo včera nemám nejmenší chut číst o posmrtným životu snad se na mě nezlobíš :(

2 N. N. | 26. února 2013 v 22:53 | Reagovat

Mám strašně ráda záhady a ten posmrtný život:)taky by mě zajímalo co bude po smrti..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama