Záhadný článek.

24. února 2013 v 16:36 | Bubble.Simone^^ |  Deníček.
Jelikož nevím, o čem bych napsala rozhodla jsem se napsat o déle slibovaném ''záhadném'' článku.
Za tu dobu co vlastním tento blog jste mohli poznat, že já ty záhady, záhadné filmy, obrázky, a tak dále prostě miluji. Hrozně mě to fascinuje, a tak jsem tento dnešní článek věnovala záhadným fotkám. Baví mě pověsti a jakési občas ''nalhávané'' příběhy co se týče duchů, ďáblů a jiných nadpřirozených věcí. Hrozně mě baví se koukat na fotografie ať už na internetových webových stránkách, nebo na normální vytištěné. Viděla jsem pár takových fotek, jak je vyfocená nějaká žena a v pozadí za ní se nachází jakýsi stojící ''duch''. Je to hrozně zajímavé. A hodně lidí si pokládají otázky, jak to lze vyfotit, vidět, vnímat ... Někteří z nás si na to přijdou kolikrát sami :). Tak teď už dost těch písmenek a teorie ... Zkoukni ty ''úžasné'' fotky. U některých fotek najdete i nějaký ten můj osobní popisek :).

~ Miluji fotografie takových domů. Vždyť znáte takové ty horory, jak se právě v těchto domech něco děje. Kdybych mohla jela bych se tam hned podívat. I když bych se možná chvílema bála, ale musí to být úžasné ! Stejně tak, jako bych se chtěla podívat do Černobylu. Taková místa mě lákají. Jen škoda, že to není v Česku.
~ Na tohle místo bych asi sama nešla :D.~ Jít takhle lesem, a vidět tohle, tak nevím jestli bych dokázala vůbec běžet.

Tumblr_mhytnl9yvv1qgked1o1_500_large


~ Možná si někdo z vás říká, že ta dívka v odraze je naklonovaná v nějakém programu, ale četla jsem, že tohle je pravdivá naskenovaná stará fotografie.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 N. N. | 2. března 2013 v 19:09 | Reagovat

luxusní článek:)
taky miluju ty záhady:33 to je moje!:')
do černobylu se chystám podívat také:):3

2 Lucy0077 Lucy0077 | Web | 4. března 2013 v 15:53 | Reagovat

mě baví hry na PC o záhadách :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama