Březen 2013

Drawing.

31. března 2013 v 11:59 | Bubble.Simone^^ |  Deníček.
Jelikož se nudím, rozhodla jsem se opět po dlouhé době něco nakreslit. Zase mě to nějak vzalo, a baví mě to. Včera jsem kamarádovi kreslila jeho nejoblíbenějšího koně, a musím i za sebe říct že se mi to povedlo (ach, ta samochvála) :D. Kamarádka mi napsala, jestli bych nechtěla něco nakreslit jí, takže já už jenom hledám obrázek, co bych jí tak mohla namalovat :). Kreslení a malování mě vždycky bralo, a docela mi to i šlo. Denodenně jsem kreslila, a pořád jsem nutila bráchu aby šel kreslit semnou, jenomže jeho to nebavilo. I přes to si semnou šel kreslit :D. Pak jsem nastoupila na střední, na intr ... a už na to není tolik času. Hlavně aby to nějak vypadalo tak se musím soustředit. A tam to jaksi moc nejde. Jdu se do toho pustit a když to dopadne nějak k světu, hodím vám sem pak i nějakou tu fotku mého výtvoru.
Kreslíš rád/a?
Co nejraději kreslíš?

527702_291230141008195_1216393549_n_large

Denní líčení.

28. března 2013 v 13:34 | Bubble.Simone^^ |  Móda
Spousta holek/žen se líčí jinak. Každý máme jiné líčení. Já osobně si dávám do školy, tedy v týdnu - linky, řasenku, make-up.
Přijde mi to takové jednoduché, a není to ani moc pracné. Nechtěla bych se ráno malovat třeba půl hodiny :D. Úplně nenávidím takové ty 14leté holky, které si na obličej nanáší tunu makeupu, celou řasenku a dvoucentimetrové linky na víčka. To opravdu nesnáším. Já jsem se začala malovat v osmé třídě a to jsem si dávala minimálně řasenky. A teď? Teď když se koukám na ty holky které potkávám ve městě, je to čím dál tím horší. Neodsuzuji ty dívky, ale prostě mi to vadí.
Jakým způsobem se líčíš ty?

Velice se omlouvám za dlouhou dobu nepsaní. Neměla jsem na to teďko vůbec čas a ani náladu. Doufám že se nikdo z mých oblíbených lidiček nezlobí a budete můj blog navštěvovat dál. Konečně prázdniny, že? Tak dlouho jsem se těšila na to, až budeme mít zase jednou volno, a konečně jsem se dočkala ! :) Podle času napíši.. Zatím se všichni mějte, a připravte si pořádně zadečky na pondělí :D.

Tumblr_mkbsmj05by1s7p1jso1_500_large

This is fucking bad !

19. března 2013 v 7:49 | Bubble.Simone^^ |  Deníček.
Po tom všem co se za tento víkend stalo nemám náladu se bavit s kamarády, psát na blog a podobně ... Prostě absolutně vůbec nemám náladu se bavit. Myslím si, že toho na mě za 3 dny přišlo prostě moc na to, abych se po tom všem dokázala bavit jako když se to nestalo. Omlouvám se, ale nedělá mi moc dobře když sem napíšu co se stalo. Mrzí mě vše, co se stalo a lituji i pár MÝCH chyb na které asi nemělo přijít.

Jedna pozitivní věc k tomuto týdnu : Mám službu s kamarádem, kterýho mám moc ráda (službu na intru). Prostě sedíte na chodbě, a zapisujete lidi kteří jdou ven. Čas kdy přišli, a čas kdy odešli. Staráte se o to, aby plastové lahve byli vynešené a podobně. Včera byla docela i sranda.

Přemýšlela jsem o tom, kdy bych mohla napsat na všechny ty témata na které jste se mi ozvali. Myslím si, že od zítřka, nebo možná od čtvrtka bych mohla napsat první článek na téma DENNÍ LÍČENÍ. Přijde mi to jako docela dobré téma, na které jsem možná i napsat chtěla :3. Máme informatiku tak půjdu něco dělat. Chtěla jsem ještě stihnout napsat, když už jsem se tu tak nudila :). zatím se všichni mějte, a užijte si to ve škole (ironie pro toho, kdo tam chodí nerad).

Tumblr_mfxzcicuvl1r1tn8jo1_500_large

Facebook.

15. března 2013 v 15:11 | Bubble.Simone^^ |  Deníček.
Jelikož se mi zatím do komentářů ozvala jenom jedna moje oblíbená blogerka o téma na zítřejší den pro dnešek jsem zvolila opět deník. Není to zas tak úplně deník jen další z mých názorů na tuto veřejnou síť.

Facebook má dnes snad každý, kromě pár jedinců. No, jedinců. Ono je to půl na půl. Řekla bych, že tato internetová stránka mi pomohla si najít přátele, nebo se s někým novým seznámit. Ale naopak to přináší i zlo. My puberťáci jsme na to ale už tolik ''závislí'' že už ani nemáme tu silnou vůli si ho třeba smazat, zrušit, nebo omezit přístup. Nemusím tam být každý den samozřejmě to vydržím to zase nejsem nějaký takový ten ''psychopat'' :D. Ale jsem tam skoro pořád. Mohu kontaktovat s mými přáteli a podobně. Vy, kteří to čtete facebook určitě znáte a tak tu nemusím vypisovat, co všechno se tam dá jen tak dělat :D. Zrovna dneska jsem se pohádala s jednim mým docela dobrým kamarádem z intru jenom kvůli mýmu statusu - srandovnímu pro ostatní kteří věděli o co jde. Ale prostě jsme se kvůli tomu museli pohádat ...

Takže můj vlastní názor zní : Mám facebook ráda, nemám zapotřebí tu říkat jak je to strašná ztráta času, což někdy ano. Třeba teď bych mohla běhat někde venku - i přesto že sněží, ale radši chatuji s přáteli a píšu si s nimi. Přidávám nové fotky, a komentuji různé příspěvky. Myslím si, že facebook ničí některým lidem vztahy (tím pádem tato stránka přináší něco špatného) ale nadruhou stranu přináší zase něco dobrého. Myslím si, že je nakonec i dobře že tato stránka je, ikdyž na to nemám pokaždé takový názor :).

Jaký máte na tuhle stránku vy názor ? Máte facebook ? Jak často na něm trávíte čas ?

↓ Psychopath head
Tumblr_lkjyjw67gw1qc7dnso1_500_large

My products.

13. března 2013 v 10:19 | Bubble.Simone^^ |  Adminka.
Nedávno jsem si koupila nové oblečení a ve včerejším článku jsem slíbila, že přidám fotky mých velikonočních věnců které jsem vyrobila společně s plackami které jsme si mohli nechat udělat na praxi (to slibuji už dýl). Až teď jsem se odhodlala sem přidat tyhle fotky. Nedavno jsem si koupila nějaké nové oblečení, a boty ze kterých jsem byla úplně unešená tak jsem se rozhodla že tento článek věnuji i tomuhle. Takže v tomto článku : placky, oblečení, boty, velikonoční věnce.

Znovu se omlouvám za takhle krátký článek, ale zanedlouho se chystám na nějaký veliký a dlouhý. Přemýšlela jsem nad povídkou. Chtěla bych vás poprosit (pokud budete mít čas) aby jste mi napsali do komentářů o čem by jste si přáli další článek. Když tam bude těch komentářů s různými tématy více, na každý den by mohl být článek na to téma které právě vy napíšete. Takže očekávám pár komentáříků :). Předem děkuji, a teď už jdeme na ty moje výtvory a outfit :).

Botky - Ty byly opravdu drahé, a nebudu tu radši zveřejňovat cenu. Jsou z Bati, takže si tu cenu aspoň dokážete nějak vybavit. Jsou kvalitní, záruka na asi 2 roky a jsem zatím opravdu spokojená.

Tričko s vlkem, legíny - Hned co jsem je zahlédla, prostě jsem si musela vybrat velikost a koupit si je. Jak tričko, tak legíny. Neodolala jsem. Nemusí se líbit každému, ale mě opravdu tyto věci uchvátili :). Obojí za 5oo,-, New Yorker Plzeň.


Photoholic.

12. března 2013 v 10:00 | Bubble.Simone^^ |  Deníček.
Zdravím. Rozhodla jsem se, že tento článek přednastavím kdybych náhodou dneska nestihla napsat. Přes we heart it jsem najela na spousta obrázků, které mě opravdu zaujali, a tento typ obrázků se mi moc líbí. Doufám že se líbí i vám abych nebyla jediná :D. Našla jsem jich docela dost, tak jsem se rozhodla že vám jich sem pár dám. U každého obrázku budete mít i překlad pro ty, kteří si to nechtějí překládat v googlu, nebo pátrat v paměti :D. Jednou bych si chtělqa udělat taky takové fotky, a tento anglický popis k nim. Snad se k tomu někdy dostanu.

Omlouvám se za tak krátký článek, ale poslední dobou jsem už opravdu ztratila inspiraci (o čem vlastně psát). Budu jí muset zase někde nachytat a psát tak jako když jsem začínala. Co se týče včerejška, udělala jsem 3 věnce, a opravdu si myslím že se mi povedli. Když bude čas nafotím je, a pak přidám fotky (společně i s plackama, které slibuji už docela dlouho). A teď už hupky dupky na obrázky.

Líbí se vám tento typ obrázků ?
Vyhovuje vám překlad u obrázků ?

Vždycky restartuji hru, když vím, že prohraju.
943801baa54d7df49c4ce9f8711d5794_large

Creativity week.

11. března 2013 v 9:57 | Bubble.Simone^^ |  Deníček.
Před chvilkou jsem přijela s mamkou od doktora a ze školy. K doktoru jsme se šli zeptat, jestli tento týden můžu normálně na praxi, ale ''bohužel'' mi to zakázal. Já to beru jako další parádní týden bez školy, doma s maminou. Váleníčko v posteli do desíti, a pak celý den tvořit a kreslit. Poslední dobou mě to nějak baví. Stáhla jsem si z we heart it nějaké krásné obrázky maleb a nakreslených věcí, tak se chystám něco takového taky nakreslit. Tenhle víkend ještě ne, ale až ten příští se tu u nás konají velikonoční trhy, takže vyrábím věnce a různé dekorace abych něco taky ''vydělala''. Mamka mi ještě musí koupit barvy na obličej, budu kreslit dětičkám něco na obličeje :). Docela se těším, protože tohle mě opravdu baví. Už si i pomalu hledám, co jim na ty ksichtíky budu kreslit :D.

Tak už alespoň víte proč tento nadpis. Snad se doma nebudu nudit, a užiju si to. Na ranči nám tu pracuje jedna paní u koní, tak se s ní hodlám seznámit, bavit se a těším se až budeme něco dělat třeba s těmi hříbátky. Včera jsem opět pozitivně skončila s Gunny (''moje'' kobyla - minulý článek). Prostě je to takové moje miminko. Využila jsem toho, že bylo pěkně, a mamka mi i pomohla s ní dělat něco nového tak jsme se naučili couvat na ruku, a otočky :). Je moc šikovná a opravdu jí to šlo.

Koukám po facebooku, a už se opravdu nemůžu dočkat toho skvělého období. Léto. Těším se na tu atmosféru, horko, ledová tříšť, kamarádi, bazén, voda, smích, sluneční brýle, zmrzlina, moře. Ach, chci se někam odstěhovat :D. Tam, kde bude navždycky teplo :D. Minulý týden bylo opravdu hezky. Všichni jsme si mysleli, že to počasí vydrží, ale kdepak. No, snad se to vyjasní a aspoň dneska nebude pršet. Teď se půjdu něčeho najíst, mám hlad jako vlk. Zatím se všichni mějte krásně, a užívejte si to v té škole (samozřejmě v tom dobrém slova smyslu) :D.

427779_404165886284424_1882844676_n_large

Friday.

8. března 2013 v 17:47
Pátek. Nejlepší slovo na světě pro správného studenta. Tak jsem se tenhle týden těšila na tento den :).
Pátkem žije všechno - podle mého názoru. Pátek žiji maximálně, jako každý. Užívám si toho pocitu, že už jsem opět na víkend doma a chovám se jak blázen :D. Mám hrozně dobrý pocit z pátku. Pátek, kdy končí škola, ale zase proklínám pondělí. Těším se na zítřek, přijede kovář a budeme strouhat našim koníkům kopyta. Už jsem dlouho s koňma nic nedělala, tak bych si to chtěla zase užit aspoň na chvíli :). Těším se hlavně na tu mojí lásku > Gunnynku. To je ta ''moje'' kobylka, kdyby někdo ještě nevěděl. Před týdnem jsem dělala s Gunny nějaké nové fotky, tak si je prohlídni v celém článku.
Bylo moc pěkné počasí tak jsem ty fotky prostě s maminou nafotit musela, jelikož jsem jich s ní moc neměla. Moc se mi líbí, a jsem hrozně moc šťastná že jsou :* Jinak na všech fotkách jsem s ní já.


Deprese.

5. března 2013 v 8:01 | Bubble.Simone^^ |  Deníček.
Tohle je téma tohoto týdne. Docela se mi hodí, protože deprese má asi každý z nás a přijde mi to docela jako fajn téma pro dnešní článek. Jako vždycky když dlouho nepíšu se omlouvám. A tak se omlouvám už teď, předem. Neměla jsem vůbec čas.
Teď už k tématu. Deprese míváme všichni. Každý z nás měl nebo má depresivní dny. Já tímto taky trpím. Buď je něco, co vás totálně vykolejí a už dál nemůžete. Já mám občas taky takové. Ale že bych tímto trpěla každodenně nebo víc času než jinak, to netvrdím a ani to říct nemůžu. V létě máme kord u nás na ranči každý ponorky, a pak teprve člověk trpí depresemi, co bude dál :D. Nakonec se všechno usadí a vyjasní. Pak se jede tak, jako do té doby než se tohle stalo :).
Trpíš také depresemi ?

D I A R Y .
Tento týden není na intru naše třetí spolubydlící a myslím si, že si to s kamarádkou docela užijeme. Včera jsme byli v divadle. Mohl tam jít kdo chtěl, a šli jsme jen my z intru. Bylo to hlavně určené pro intráky. To divadlo musím říct bylo vážně skvělý, a doporučila bych ho všem kteří se chtěli hrozně moc zasmát :D. Bylo to opravdu vtipný že jsem myslela, že budu chvílemi i brečet smíchy, což skoro každý znás :D. Tenhle týden je tady v Horažďovicích taková akce, že celý týden jsou tyhle divadla, ale zadarmo. Není to placené, a toho se přeci musí využít ještě když to bylo takhle super. Zítra jdu s pravou rukou na tu prohlídku tak jsem zvědavá, co mi na to poví. Bouly tam mám stejně, když to zápěstí ohnu a opravdu strašně to bolí. Doufám, že mi vypíšou aspoň papír na úraz/ovku. Jsem na to opravdu moc zvědavá ale zároveň se docela i bojím. Vždycky jsem takhle chodila s mamkou k doktoru/rce a teď najednou sama. No jo, snad to přežiji. Pak vám vše budu muset napsat :D. Teď už běžím něco dělat, máme informatiku s ředitelem. Páá.