Duben 2013

Těžítka.

28. dubna 2013 v 10:39 | Bubble.Simone^^ |  Doplňky ;)
Dalším tématem jsou těžítka. Tohle mi poradila taky jedna má kamarádka. Jelikož jsem těch návrhů měla málo, vzala jsem i tenhle :D. Těžítka mám doma já osobně jen jedno. S medvídkem me to you, a mamka dostala od mého bráchy k Vánocům skvělé těžítko s bílým sobem. Ale mě se strašně líbilo. Na takovéhle věci nejsem, ale tohle se mi opravdu strašně líbilo :). těžítka mají nějaké své kouzlo - ve všem. Nikdy jsem jich moc neměla, a vždycky jsem si nějaké přála (když je měly děti ve filmech a hrály si s nimi). Kolik jich máš doma ty? Líbí se ti těžítka?

40994_423463887053_156778297053_4986277_7365489_n_large

Pruhované legíny.

24. dubna 2013 v 20:21 | Bubble.Simone^^ |  Móda
Nejprve se omlouvám za to, že píšu až takhle dlouho, protože jsem neměla vůbec čas napsat dřív. Měla jsem dost práce, a žádný čas na psaní článků. Takže se vám všem omlouvám, jdu oběhnout ty mé oblíbenkyně, a teď už k dnešnímu témata. K pruhovaným legínám.

Už jsem si je i chtěla koupit v new yorkru a takku, ale nějak mi nesedly. Takže jsem se rozhodla, že si počkám na nějaké pořádné, které mi budou sedět. Moc se mi líbí, a hodně se teď nosí a nosit budou. Myslím si, že to tu zase bude na delší dobu (tahle móda). Legíny se dají teď sehnat skoro všude, a co jsem tak chodila po obchodech a koukala po netu tak nejsou ani moc drahé. Určitě si myslím že stojí za to, si je pořádně zkusit, aby pak někteří z vás nelitovali. Snad zítra stihnu další téma. Mějte se a užívejte si dokonalého počasí :).

Pro dnešek tu je jenom jeden hlavní obrázek, nějak nestíhám.

1) Perfect days.

17. dubna 2013 v 12:19 | Bubble.Simone^^ |  Deníček.
Perfektní dny. 
Bála jsem se tohoto článku, ale teď už z toho moc obavy nemám. Budu se to snažit napsat co nejlíp umím :). V tomto článku napíšu pár vět ke každému perfektnímu dnu za mých 16 let. Ke každému dnu bude přidán inspirativní obrázek. Doufám že se mi to povede, aby jste měli co číst. Samozřejmě těch dnů v mém životě bylo víc, ale to bych tu byla opravdu dlouho. Napsala jsem sem ty nejlepší.

Tumblr_mle72nqwwd1qhztk4o1_500_large

Co bude dál? Překvapení.

15. dubna 2013 v 12:07 | Bubble.Simone^^ |  Deníček.
Včera jsem se radila s lidmi, kteří můj blog pravidelně sledují a čtou, jaké bych měla podle jejich představ napsat následující články. vytvořím pod tento text takovou osnovu, co všechno tu bude za nastávající články a podle kterých se budu řídit :
1) Perfect days - něco jako článek o perfektních dnech co jsem asi tak zažila za mých 16 let. Na tohle téma si bojím troufnout, protože si myslím že to nezvládnu a nic mě nenapadne, ale samozřejmě to zkusím.
2) Pruhované legíny - Oblíbená móda poslední dobou. Napadlo mě to už předtím, ale teď mi to navrhla i kamarádka a myslím si, že to ohledně módy není špatný nápad.
3) Těžítka [paper weight] - Dalším tématickým článkem budou těžítka.
4) Nápady na dovolenou - Článek na způsob recenze. Jak to vlastně bude vypadat? Nadpis nějakého místa které bych chtěla navštívit a sama ho navrhnu jako k zájezdu nebo k dovolené. Pár vět a obrázek ke každému místu.
5) Různé recenze - Recenze na knihy, filmy, kosmetiku, zájezdy ...
6) Lookboky - Ispirativní článek a spousta obrázků.
7) Stereotypy - Vypíšu sem některé ze stereotypů, které mi vadí. Ke každému budou příklady a obrázek.
8) Maskáčová móda - Vše o maskáčové módě včetně inspirativních obrázků :).
Tohle všechno budou dlouhé a podle mě i celkem zajímavé články takže si myslím, že se máte na co těšit. Mí ''sledovatelé'' blogu mi docela pomohli, protože mám aspoň sedm nápadů na nějaké ty DLOUHÉ články :). Kdyby vás cokoli napadlo, napište do komentářů a já vám ráda udělám článek ''na přání''. Hezký zbytek dne, a těšte se na první článek který se pokusím napsat zítra.


Boty na podpatku.

14. dubna 2013 v 20:24 | Bubble.Simone^^ |  Móda
Omlouvám se píšu takhle večer, ale jinak jsem to nestíhala. Celý den jsem byla venku a musím říct, že mi dnešní počasí udělalo hroznou radost. Hned jsem měla lepší náladu. Ale to nic nemění na tom, že chci už léto, totální horka a žádný mrazy. Myslím si, že těch už bylo až moc. Zimy a mrazů už bylo dost :). Teď už k dnešnímu tématu - boty na podpatku. Mám hrozně ráda takové botky, ráda si je zkouším ale neumím na podpatku chodit. Vždycky když vidím ty holky na těch jehlách, říkám si, že bych na tom taky chtěla umět chodit protože i sama musím říct že mi to sluší. Přemýšlela jsem o modelingu, protože mi to řeklo opravdu už hodně lidí že bych mohla něco takového dělat. Prý mám skvělou postavu, povahu a jsem hezká :D. Nechci být taková ta namyšlená takže si to rozhodně o sobě nemyslím, jo :D. Chtěla bych to vyzkoušet, ale tam je chození na podpatcích takové to ... základní. Jak říkám, chtěla bych to strašně zkusit ale bojím se, že se to nedokážu naučit. Protože já, takové telátko. Nedokážu si to moc představit. Když bych si něco neudělala s jednou nohou, tak bych si obě zlámala :D. Chodíte na podpatcích? Bylo těžké se to naučit? Líbí se vám obrázky?

Do celého článku přidávám spoustu obrázků jako inspiraci.
Fashion-jackets-shorts-studs-shoes-favim.com-678636_large

Jarní fotografování.

13. dubna 2013 v 20:06 | Bubble.Simone^^ |  Deníček.
Včera jsem vyšla z domu a najednou se tak krásně rozsvítilo sluníčko. Udělalo mi to radost, tak jsem se musela sebrat a dojít si pro foťák, abych pořídila nějaké nové fotky. Už to ty koníky chtělo nafotit :). Nafotila jsem nějaké ''pěkné'' fotky tak jsem se rozhodla, že bych se s vámi o ně mohla podělit :). Hrozně mě to teď začalo bavit takže jsem z nich byla úplně vedle. Hned jsem si je musela dát i na facebook a pochlubit se ostatním :D. Jsou tam i pěkné momentovky našich malých hříbátek (s jazykem venku). Tak se na všechny koukněte - a více v celém článku.


Sara Fabel.

12. dubna 2013 v 7:48 | Bubble.Simone ^^ |  People.
Sara Fabel ♥. Delší dobu ji sleduji. Ona mě osobně prostě strašně fascinuje. Já bych asi neměla na to, si nechat tolik potetovat tělo, ale ona je prostě úžasná. Hrozně se mi líbí její styl i vzhled. Přidám vám sem ty její úžasné fotky, protože ona je prostě dokonalá ♥. Myslím si že ode dneška je to můj ''idol a vzor''. Obdivuji takové holky/ženy jako je právě ona. Líbí se mi hodně tenhle styl a jednou bych chtěla taky něčeho takového docílit, i přesto že si nejsem jistá že na to budu mít sílu a nervy :D. Snad se přemůžu. Taky se vám tak strašně líbí její styl a vzhled? :)

Tumblr_lxres9jeqf1r9uf1vo1_500_large

Hair and hairstyles ♥

11. dubna 2013 v 7:11 | Bubble.Simone ^^ |  Móda
Dnešní článek bude/je zaměřený na vlasy a účesy. Hodně isnpirace jsem nachytala na jedné stránce z facebooku a pak ještě je hodně obrázku na we♥it. Rozhodla jsem se napsat na tohle téma proto, protože teď je hodně ''in'' si dělat na léto barevné vlasy nebo různé účesy které holky zaujme. V tomto článku najdete obrázky s různými účesy a vlasy ale dokonce i návody a postupy jak si určitý účes vytvořit. Pár z nich už jsem zkoušela, ale nejde mi to protože mám jemné vlasy a hlavně jich mám málo :D. Tak něco zkuste, a pak se třeba ozvěte co se vám povedlo :).

Deník: Co se týče té grafiky ze které jsem měla totální strach ... zvládla jsem to všechno na jedničku (i s mojí kamarádkou která mi pomáhala). Holky, které to dělaly týden, tak my jsme to měli hotové za 4 a půl hodinky. Takže jsem s tím opravdu spokojená. Už se toho nebojím a myslím si že kdybych to dostala při těch závěrečných zkouškách ... že bych to dala :).

Obrázky/fotky:


Nedočkavost.

10. dubna 2013 v 6:48 | Bubble.Simone ^^ |  Deníček.
Téma týdne se mi docela zalíbilo, tak jsem se rozhodla napsat právě na dnešek článek. Článek je přednastavený, protože jsem se bála, že bych potom nestihla napsat, a to by mě mrzelo. Rozhodla jsem se, že tu bude článek na každý den a opravdu se to budu snažit dodržovat. Teď už k tématu tohoto článku.

Nedočkavost. Jsou chvíle, kdy jsem opravdu nedočkavá. Třeba když má být štědrý večer strašně se těším na to rozbalování dárků, rodinnou atmosféru ... Je to nádhera. Pak se třeba nemůžu dočkat léta, prázdnin, když jedu k babi (do Plzně nebo do Chudenic), když jedu domů na víkend ze školy. Jsem nedočkavá když mám slavit narozeniny nebo když je slaví někdo druhý a já vím, že jsem mu koupila skvělý dárek. Těším se na ten jeho pohled až to uvidí, poděkuje, a bude rád že dostal právě něco takového :). To se mi hrozně líbí na Vánocích. Štědrý večer jenom o tom překvapení. Jsem nedočkavá docela často, a když jsem nedočkavá tak jsem pak až šílená a hyperaktivní :D. Prostě nevím, kde má mé chování meze :D. Nemyslím to zle, ani tak že bych byla agresivní. To vůbec ne. Ale chovám se úplně jinak než se chovám normálně :D.

Když se na něco opravdu hodně těším a jsem nedočkavá ... pak mě zklame když to nevyjde. To bych zase opravdu vraždila. Vždycky si píšu, kolik minut mi ještě chybí, a pak je škrtám. Kamarádka mi to poradila, a opravdu to rychlejc utíká.
Jsi taky nedočkavá/ý když se jedná o něco, co jsem tu vypsala? Jsi často nedočkavá/ý?
Máte rádi překvapení? Na co se vždycky nejvíce těšíte?

Inspo3_184547452_large

Believe.

9. dubna 2013 v 14:37 | Bubble.Simone ^^ |  Deníček.
Věřit. Věřit už můžu snad jen tomu, že to všechno dobře dopadne, vše zvládnu a přežiju tuhle týdenní praxi :D. Mám dojem, že jsem v předchozím z některých článků psala, jak jsem si vybrala to téma na praxi, na kterém musím pracovat. Vylosovala jsem si tu grafiku ještě s mojí kamarádkou (protože ta práce má být ve dvojicích). Maketu výkladní skříně jsem už udělala, s tou jsem vyhrála tu plzeňskou soutěž, kde bylo několik škol z celé české republiky. Ale jediné co mi chybí je POČÍTAČOVÁ GRAFIKA. Asi mi z toho klepne, a mohu jen doufat že si tohle téma nevyberu při závěrečných zkouškách. Myslím si, že už teď jsem svým způsobem ''nahraná'' ! :D
Určitě to zapomenu ... znám se. Snad se nic z toho nestane. Mám v plánu zjistit, kolik stojí originální program který máme na praxi, protože se to prostě musím naučit. To je pro dnešek zatím vše, tak mi držte palce ať tohle přežiju :D.

Tumblr_mkv2qa6r8s1qiiz3io1_500_large