1) Perfect days.

17. dubna 2013 v 12:19 | Bubble.Simone^^ |  Deníček.
Perfektní dny. 
Bála jsem se tohoto článku, ale teď už z toho moc obavy nemám. Budu se to snažit napsat co nejlíp umím :). V tomto článku napíšu pár vět ke každému perfektnímu dnu za mých 16 let. Ke každému dnu bude přidán inspirativní obrázek. Doufám že se mi to povede, aby jste měli co číst. Samozřejmě těch dnů v mém životě bylo víc, ale to bych tu byla opravdu dlouho. Napsala jsem sem ty nejlepší.

Tumblr_mle72nqwwd1qhztk4o1_500_large


První Vánoce

První Vánoce si nepamatuji úplně celé. Hodně mi pomohly fotografie, které mi ukazovala mamka. Mamka mi taky říkala, jak mé první vánoce probíhaly a já jsem si prostě nějak ... vzpomněla. Vybavila jsem si mého strašně obrovského, bílého medvídka, kterého jsem dostala. Pořád jsem se s nim mazlila, a všude jsem ho tahala s sebou :D. Pak se někam poděl, a já vůbec nevím, kde je. Mrzí mě to. Byl to můj nejoblíbenější plyšák :(.

488270_420396381339744_153519252_n_large_large

Náš první pejsek

Když jsme byli s bráškou malí, přišla mamina z práce a přinesla takovou ''krabici''. Říkala jsem si, že v tom určitě zase bude něco, co nás jako děti zajímat nebude. Šla jsem si sednou do obýváku k taťkovi na sedačku. Najednou ke mě přiběhlo štěňátko zlatého retrívra. Byl to tak krásný pes. Hrozně jsem si ho oblíbila. Měli jsme ho dlouho, ale pak přišel den, kdy jsme ho dalí známým kvůli tomu, že jsme se stěhovali a nemohli jsme si ho vzít s sebou :/. Pak už jsem ho neviděla. Myslím na něj hrozně často a chybí mi. Naopak vím, že se má dobře, a to mi vždycky hrozně pomůže. Dikoušek

Tumblr_mle849dll81rv458vo1_500_large

Letní prázdniny

Teď nevím přesně kolik nám s bráchou bylo, ale vím že troje letní prázdniny byly naprosto skvělé. Jezdili jsme k babičce, dědovi a k tátovi na vesnici a bylo to fakt strašně super. Hráli jsme si od rána do večera a všechno jsme si strašně užívali. Teď už je to úplně jiné. Byli jsme i na týden u babi a dědy v Ejpovicích (Plzeň), kde se mi taky strašně líbilo :).

Tumblr_mldoicx6zv1ql38d9o1_500_large

Dovolená v Turecku

Den, kdy jsem poprvé letěla letadlem. Jen jsem se strašně bála, protože ten den co jsme letěly my do Turecka (já, mamka, bráška) spadlo letadlo s našimi hokejisty. Opravdu jsem se bála, ještě když nám do letadla rozdávali noviny, a hned na hlavní straně byl článek o té katasrofě. Jinak to bylo nejhezčí místo, kde jsem zatím byla (co se týče dovolené). Strašně jsme si to užili a hned bych tam jela znovu. Moc se mi tam líbilo a dokonce jsme si nechali nafotit i album s fotkami přímo tak, kde jsi byly :). Je to asi 2 - 3 roky zpátky (viz. fotografie)


Jak jsem psala na úvod, dnů bylo více, ale to by se sem asi nevešlo. Když mi pak vyzbyde čas, napíšu další díl na tohle téma. Myslím si, že se můžete těšit na další články které jsem psala v tom plánu k překvapení. Omlouvám se, že jsem nenapsala včera, ale byla jsem venku až do večera, protože jsem pomáhala mamině s nějakou prácí. Takže se omlouvám, a zítra čekejte na další článek - PRUHOVANÉ LEGÍNY. Hezký den.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Dreamer'<3 Dreamer'<3 | Web | 17. dubna 2013 v 17:08 | Reagovat

Úžasný článek:')

2 Lucy0077 Lucy0077 | Web | 19. dubna 2013 v 17:36 | Reagovat

super vzpomínky to s tím pejskem taky jsem chtěla vždy psa prostě aby někdo přišel třeba máma a pustila ho po bytě a on ke mě přiběhl a já si s ním mohla hrát :-O ale zatím se mi to nevyplnilo

3 es ef es ef | Web | 20. dubna 2013 v 10:25 | Reagovat

To je supr nápad, ta dovolená vypadá super!

4 Mišulka Mišulka | Web | 22. dubna 2013 v 13:17 | Reagovat

Ten pocit, kdy jsem dostala štěně patří k těm perfektním dnů :) přesně si papamtuju ten den a to úplně do detailů <3
A na letní prázdniny ráda vzpomínám, když jsem byla malá. To mě a sestřenku  babi s dědou (tehdy spolu ještě vycházeli) na chatu ke známým. Do teďka na ot máme obě úžasné vzpomínky :))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama