Květen 2013

That if it was everywhere.

29. května 2013 v 13:01 | Bubble.Simone^^ |  People.
Dnešní téma článku - Takhle kdyby to bylo všude. Našla jsem na jedné skvělé facebookové stránce neskutečně krásný video. Když jsem ho dokoukala, hrozně jsem si uvědomila, co pro ostatní lidi znamená důvěra, přátelství, láska. Právě tohle video mě postavilo hrozně na nohy. Vždycky (i dřív) jsem byla taková, že když jsem v supermarketu stála před nějakou starou paní, které šlo špatně vyndat zboží z nákupního košíku, sebrala jsem se a pomohla jsem jí. Myslím si, že tohle by měl udělat i pro cizího člověka snad každý. Video je hrozně emotivní. Trvá skoro 6 minut takže ti nikoho z vás nezabije - se na to podívat. Opravdu to každému doporučuji :). Jen škoda že v dnešním světě to takhle nefunguje. Nenávist, pomluvy, drogy, podřízenost, šikana, okrádání. Samé špatné věci. Až tohle někdy pro někoho uděláte, budeme z toho mít hrozně krásný pocit, že jste někomu pomohli takovým způsobem. Rozhodně se na to teď všichni povinně koukněte! Tady máte odkaz. Video je sice jen na facebooku, ale myslím si, že vám to nevadí :).

ODKAZ


Všichni bychom se po shlédnutí tohohle klipu měli nad sebou zamyslet, a začít se chovat tak, jak jste právě viděli. Myslím si že kdyby si tohle řekl každý 3 člověk, bylo by to tady na tom světě hned jiné.

Large

Postel, čaj, ibalgin.

27. května 2013 v 9:47 | Bubble.Simone^^ |  Deníček.
Tak a je to tu. Díky takovému ''skvělému'' počasí jsem opět podlehla rýmě, kašli a bolesti v krku. Nemohu ani polykat, hrozně mě to bolí. Dneska jsem byla u doktorky, a ta mi řekla přesně to, co je napsáno v nadpisu. Ležet v posteli s horkým čajem a polykat ibalginy. No jo, co s tím nadělám - teď už asi nic :). Myslím si, že je to i tím, jak někteřé holky nebo i kluci lezou na intr nachcípaní, a pak to chytnou ti ostatní. Tomu se nevyhneme. Samozřejmě mi to nějak extra náladu nezkazilo :D.

Tento víkend u nás byla moje kamarádka z intru, Martina. Udělali jsme spolu spoustu fotek, takže je tu budeme mít u tohohle článku. Moc jsme si to spolu užili ikdyž bylo ošklivé počasí. V sobotu se tady u nás na ranči konalo ''sobotní vyrábění pro radost'', takže jsme si udělali i my radost a udělali jsme si skvělé gepardí trička, náušnice, a takový zvířátka na krk nebo na klíče :D. Měli jsme z toho hroznou radost. Našemu kamarádovi jsme udělali takového skvělého kačera. Hrozně se nám líbil :D. Dneska v noci jsem vůbec nemohla spát a měla jsem divné sny tak doufám, že už se to nebude opakovat. Přemýšlela jsem, že bych vytvořila nějaký nový dess ale musíte s tím souhlasit :). Nevím, jestli sem mám dávat nový. Takže mi napište do komentářů, a uvidíte ho tu ještě během tohoto týdne. To je pro dnešní propršené ráno všechno. Užijte si to ve škole, a hlavně pěkný den i přesto, že se to počasí nějak moc nevydařilo :). Abych nezapomněla, hrozně jsem si oblíbila jednu celkem novou písničku od Alexe Hepburna - Under. Stojí za to si jí přehrát :3
Fotky z víkendu : Nedám sem úplně všechny, ale tady máte ty nejlepší :).


Sruby o kterých sní snad každý.

19. května 2013 v 8:31 | Bubble.Simone^^ |  Deníček.
Tak a máme tu neděli a zítra vstáváme do školy. To je paráda :D. Moc se mi tam nechce, byl to hrozně krátký víkend - achjo. Takhle sedím u počítače, a slintám nad fotkami úplně úžasných, dokonalých, vysněných domech. (Roubené) sruby. To je taková nádhera. Protože jsem chtěla znát váš názor na tenhle typ domů, rozhodla jsem se pro sdílení právě takového článku. Mě osobně se tyhle sruby hrozně líbí, je to můj takový sen, i přesto že vím, že se to vlastně ani splnit možná nemůže :/. Ikdyž stát se může všechno. Moje maminka má stejný sen, mít takový dům v dřevěnném stylu. Já z toho úplně nemůžu. Něčím mě to strašně táhne k sobě. Je to neuvěřitelný, jak tohle někdo může třeba postavit. Musí to být finančně hrozně náročné, ale na tenhle styl domů jsem totálně ujetá. Je to tak nádherný! Přesvědčte se sami.
Spoustu obrázku v C E L É M Č L Á N K U.Nápady na dovolenou, aneb jak si spestřit letní prázdniny.

18. května 2013 v 21:34 | Bubble.Simone^^ |  Deníček.
Ahoj! Tak jste se konečně dočkali dnešního článku o nápadech na dovolenou. Našla jsem si nějaký čas na to, abych to stihla ještě tento týden, jak jsem samozřejmě slíbila :). Bude to článek s několika typy dovolené nebo zájezdu pro takové ty lidi více při penězích :D. Tím jsem nikoho nechtěla urazit, bylo to řečeno ze srandy a obrazně :). Dám sem několik měst, míst, nebo kam bych se chtěla já osobně podívat, ke kterým napíšu pár řádek a přidám ten NEJLEPŠÍ obrázek, který najdu k tomu danému místu :). Tak se kochejte, jdeme na to!
Více v celém článku!

Large

Pringles.

16. května 2013 v 15:42 | Bubble.Simone ^^ |  Deníček.
Asi snad nejpopulárnější zahraniční brambůrky. Vím, článek o těchto brambůrcích jste číst nechtěli, ale já jsem to objevila na jedné skvělé stránce. Hrozně se mi to líbí, a podle recenzí, komentářů a od kamarádek vím, že jsou opravdu skvělé! Jednou bych je chtěla taky zkusit, a hlavně bych to chtěla už jenom kvůli tomu skvěle populárnímu obalu a logu těchto brambůrků :D. Oni existují i špagety v tom podlouhlém obalu. Hrozně moc bych ho chtěla! :D
Moc ulítlý článek - já to vím. Bohužel nevím, jestli je někdy ozkusím, ale ráda bych. Nevíte co to je, a o čem tu vlastně píšu? :) Pod článkem jsou obrázky. Rovnou tady máte deník.

Diary : Venku je hrozně krásně poslední dva dny. Byli jsme i s tělocvikem venku na procházce a moc jsem si to užívala. Byli jsme na Ostrově, to je jeden obrovský krásný park ... hrozně se mi to tam líbí, a doporučuji každýmu aby se tam šel podívat, až bude mít možnost. Chtěla bych tu někdy kvůli němu bydlet, abych tam mohla chodit, přemýšlet, užívat si s kamarády. Teče tam i krásná řeka - a prostě nemám k tomuhle co víc napsat :). Teď tady na klubovně sledujeme hokej, a hrozně mě štvou protože prohrávají. Achjo. Musíme prostě vyhrát. Tolik jim věřím, a měla jsem z toho i veliký nervy. Dáme to, určitě :3. Těším se zítra domů a na víkend pojedu k taťkovi kde uvidím jednu mojí bezvadnou kamarádku s kterou se znám odmalička a kamarádka kterého jsem neviděla snad 2 roky, tak si to musíme pořádně užít spolu. Jsou to jediní přátelé s kterými se tam na vesnici bavím, nikdo tam moc neni. Jdu fandit dál, blogeři! Zatím se všichni mějte, a užívejte si toho sluníčka než zase zmizí :).

Large

So next time you.

14. května 2013 v 8:46 | Bubble.Simone^^ |  Deníček.
Článek o dobrých tipech na dovolenou tu bude tento týden, ale ještě přesně nevím který den, protože jsem na intru, píšeme ve škole hrozně závěrečných písemek a tím pádem nemám na blogování vůbec čas. Mrzí mě to vůči vám a bojím se, že ztratím všechny skvělé blogery/rky, které sledují každý můj článek. Opět se omlouvám, nestíhám.

Začala bych tím, jaké vlastně byly závody! Až na dvě hodiny v dešti, co jsme tam jeli to bylo poměrně docela dost -S K V Ě L Ý- ! Když jsme dorazili na místo, kde se závod konal, přišel na mě stres a depky. Bylo tam docela mokro, bahno, louže ... protože dva dny v kuse předtím pršelo. Bála jsem se o koně, na kterém jsem jela (Bobík). Zapsali jsme se, a jeli jsme si stoupnout na startovní čáru. Málem jsem se počůrala :D. Jakmile nám to odstartovali, zakřičela jsem, a Bobík neskutečně běžel. Byla to strašná ''rychlost'' - myslim to vážně :D. Jenže mi potom vybočil z trasy, a nevjel přímo do cíle, a proto mi dali trestné body. Mohla jsem mít první nebo druhé místo. Jenže ty trestné body ... I třetí místo je skvělý, a příšto rok to určitě všechno vyhrajeme :D. Posbírali jsme všechny první čtyři místa. Jsem strašně unavená, a teď máme informatiku. Tak poletím, máme zase nějakou práci. Čekejte článek. MĚJTE SE!

Tumblr_mj5wjq1sus1rri5yeo1_500_large

Dedication apology.

6. května 2013 v 15:37 | Bubble.Simone ^^ |  Deníček.
Ahoj. Nadpis znamenající ''věnování omluvy'' myslím naprosto vážně. Všem, kteří sledují můj blog bych se chtěla omluvit za to, že jsem vůbec za skoro celý týden nenapsala ani čárku. Mrzí mě to vůči vám, protože já prostě nemám moc času. Kord teď. Když jsem doma tak pracuji, a vůbec nejsem na počítači, a když jsem ve škole tak trávím čas na pokoji spaním, protože jsem unavená nebo se učím a dopisuji sešity. Slibovala jsem, že se pokusím psát každý den ale nějak mi to nevyšlo :/. Snad už to teď bude lepší.

V sobotu mám závody s koňmi, tak mi držte palce. Každopádně pak hned očekávejte článek pouze o závodech. Jaké to bylo, co všechno se tam stalo a jak jsem si to užila. Bude to takové mé menší vyprávění :). Trénovala jsem dost, a Sendy je dost rychlá takže myslím si že než dorazím do cíle tak mi potečou slzy jako minulý rok s Bobíkem (rychlostí) :D. Né že bych se rozbrečela sama od sebe :D.

Nastávající téma = Nápady na dovolenou by tu mohly být v tomto týdnu. Buď zítra, nebo ve středu případně ve čtvrtek. Už ho připravuji. Takže se těšte! Za chvilku tu jsou prázdniny. Já už se strašně těším i když na druhou stranu vím, že se celé prázdniny moc nezastavím, takže nevím co mám od těchto letních prázdnin očekávat a případně se těšit. No uvidíme co mi tohle léto nadělí :). Všem přeji pohodový den, a nebojte ... zítra zase doma!

Large