Červen 2013

FEELING OF HELPLESSENESS.

25. června 2013 v 14:49 | Bubble.Simone ^^ |  Deníček.
Pocit bezmoci. Přesně takový pocit mám nejčastěji v poslední době. Jediné, co mě tak nějak uklidní je to, že nastávají a přícházejí prázdniny strávené s těmi nejlepšími lidmi. Sice budu celé prázdniny makat, ale tak si aspoň něco vydělám, musím to brát optimisticky :).

Také bych se vám chtěla omluvit za tu anti-aktivitu která tady taky teď byla. Nebyl vůbec čas na to, napsat nějaký článek. Tenhle víkend co byl jsem si užila snad nejvíc, a stihla jsem se i docela ''nešťastně'' zamilovat. Achjo. Ale nevypadá to nejhůř :). Byla jsem totiž s mojí skvělou kamarádkou u kámoše na takové menší oslavě. Pozval 30 lidí, přišlo jich jenom 13 ale nebylo to zrovna nejhorší :D. Užili jsme si to všichni naplno, a já jsem poznala skvělou partu úžasných lidí :). Opravdu jsem si to hrozně užila - s tou skvělou :*.
Ten pocit, že v pátek už si odvážím z intru všechny věci, a přichází prádniny! Jéééé! V pátek přijede moje zkrátka ''nejlepší'' kamarádka Víva, a v neděli přijede Štěpy. Hrozně se na ně těším, na holky moje. To je pro dnešek asi tak všechno. Máte nějaké plány na léto? Já si hodlám tohle léto užít naplno a věřím že tohle léto bude totálně legendární! Tak si je taky všichni užijte, a během tohoto týdne ještě snad očekávejte nějaký ten článeček :).
Také jsem našla na fejsu skvělou animaci, nebo co to je, tak se na ní koukněte je to strašně dobrý! :D Stačí hýbat myší, a žralok pojede za ní :D.

http://img0.liveinternet.ru/images/attach/c/5//3970/3970473_sprite198.swf


Tohle je fotka z víkendu se Štěpy, když jsme šli k Lukymu :). Užijte si poslední zbytky školy!


Úžasná procházka.

16. června 2013 v 12:33 | Bubble.Simone^^ |  Deníček.
Ahoj :).
Omluva za týden nenapsání na blog. Nestíhám, nemám čas. Ve škole samé písemky, doma začíná frmol a práce.
Na víkend jsem jela do Chudenic k babi a tátovi. Včera bylo krásně tak jsme se rozhodli vyrazit na procházku ještě s jednou známou, která tu teď čerstvě bydlí. Jsou tady dvě budovy, hrozně záhadné. Chtěla bych tam vlézt a všechno to prozkoumat :D. Kamarádka říkala, že když tam vlezla tak tam bylo spoustu starých dopisů. Jenže pak jsem se dozvěděla že jí někdo naprášil a dostala od policajtů pěknou pokutu takže lézt tam se moc nevyplatí :D. Vyfotila jsem dvě úžasné fotky dvou rozlišných budov :). Rozhodla jsem se vám je také představit. Obě fotky jsou focené mobilem, a přece jenom mi ty fotky přijdou dost kvalitní :).

Sýpky

- Představuji vám jedno ze dvou míst,které mě hrozně zaujalo. Z toho mělo/má být později vězení pro ženy. Včera jsem se byla podívat vevnitř, a je to tam opravdu vhodné přesně na tohle.


Bývalá Sokolovna

- Tahle fotka má přece jenom něco do sebe. To je ta budova, kde našla o pár let moje starší kamarádka haldu dopisů. Vypadá to hrozně zajímavě, a pro mě strašně lákavě :D. Hned bych tam vlezla kdybych měla 1oo% jistotu že nedostanu pořádnou pokutu :D. Ta fotka vypadá jak z nějakého hororu :3.

R o m o v é

10. června 2013 v 11:42 | Bubble.Simone^^ |  People.
Zdravím.
Rozhodla jsem se napsat zase po dlouhé době téma týdne. Tohle se mi líbí, protože je to v poslední době docela rozvinuté a závažné téma. Jak jsem se všimla, hodně lidí teď řeší právě romy. Před chvilkou jsem četla článek na jedné novinové stránce, jak rodina zabila babičku (vlastní babičku - příslušníka rodiny). Rozřezali jí na půlku a hodili jí do řeky. Přijde mi to uhozené až úplně šílené a otřesné! To, jak se v poslední době tahle rasa chová je docela neústupné. Nikdy jsem je neodsuzovala, protože mezi nimi existují i romové ... ti jiní. Hodní, přátelští. Chodím s jednou takovou holčinou do třídy, a i celá její rodina je úplně v pohodě. Jsou to slušní, vychovaní lidé. Jako my. Ale pak je ta druhá půlka romů. Kradou, šikanujou, zabíjí. Ty opravdu nesnáším, a nejradši bych je vyhostila z téhohle místa planety. Ať si jdou do ciziny ... Vadí mi tu, protože kdyby tu nebyli oni, tak se dá říct že by to byl ''slušný'' kus národa. Poslední dobou to nedokážu jenom tak přehlížet. Minulý týden jsme právě s romy měli konflikt v Horažďovicích, okolo školy, a ve městě. Teda ... Já jsem v tom nejela, ale mí kamarádky/kamarádi ano. Docela jsem se divila, co všechno dokáže způsobit jeden člověk :). Nojo, s tím nikdo nic neudělá. Mám úplně jiné starosti, ale tohle je jeden z problémů který jsem v poslední době začala docela řešit. Sama s tím nic ale neudělám ani nezmůžu :/.

- Jedna nová fotka z tohohle víkendu, takže jsem se rozhodla že vám jí ukážu :D. Těch fotek je hrozně, jenomže bych je sem asi všechny nenacpala :D. V celém článku je ještě jedna fotka, hrozně se mi líbí takže jsme jí sem taky nacpala :). Jinak tohle je snad moje nejúžasnější kamarádka :3


Bored in this bleak weather!

1. června 2013 v 18:56 | Bubble.Simone^^ |  Deníček.
Zdravím vás takhle v podvečer. Doufám, že jste se dneska celý den nenudili jako já! Bylo to něco strašně ubíjícího. Naštěstí tu mám na víkend kamarádku Anet (moje bývalá spolužačka ze základky) takže tu nejsem sama a celé dny trávíme spolu O:). Jsem moc ráda, že se tu nenudím sama :D. Odpoledne, tak nějak po obědě jsme se koukali na teď už můj oblíbený horor ŽENA V ČERNÉM. Je to spíš na psychiku, že se tam strašně lekáte a všechno je hrozně napjaté (v tom filmu samozřejmě) :D. Dneska nám sem přijeli na ubytovaní nějací lidé, takže tu za chvilku bude veselo, bude hudba a snad se nebudeme s Anet nudit jako jsme se nudili teď. Blbé je, že v tomhle počasí se opravdu nedá vydržet ani chvilku venku. Úplně mě to vždycky vybije tohle ''negativní'' počasí. Užijte si zbytek večera, já se jdu teda aspoň na chvilku bavit :). Pá.

Přidávám jednu mojí novou fotku, tak doufám že jsem vám nezkazila večer a nebudete mít v noci noční můry :D :*.