Červenec 2013

Jack Daniel's

17. července 2013 v 16:23 | Bubble.Simone^^ |  Móda
Zdravím :).
Musím se vám pochlubit! Udělala jsem si moc velikou radost, a konečně jsem sehnala tričko, které jsem sháněla už hroznou dobu. Sehnala jsem tričko ''Jack Daniel's''. Snila jsem po černém s bílým potiskem, ale to jsem nesehnala :/. Objevila jsem svítivě oranžové s černým nápisem :). Jsem moc ráda, že jsem ho konečně našla. Vždycky se mi hrozně líbilo, ale nikde ho neměli :/. Pro inspiraci přidávám obrázky.
Aby jste mi věřili že ho opravdu mám tu pod článkem máte fotku :D. Nějak se mi to porouchalo, a nejde to dát do větší velikosti, tak doufám že vám to takhle stačí ...

Máte ho také? Chtěli by jste ho?


jack daniels bytches

Moji přátelé - můj poklad - to nejlepší na světě

15. července 2013 v 20:12 | Bubble.Simone^^ |  People.
Jak jsem psala v předešlém článku, rozhodla jsem se napsat článek o mých nejlepších kamarádech kterých si vážím, mají mě rádi i přesto že ví, jaká jsem a já bych pro ně strčila ruku do ohně. Někdy si říkám, že jsem na všechno sama, že už nic nedokážu. Ale pak se ukážou ti, co ví co mají dělat, ví jak na tom jsem a pomůžou mi. Zvednou mě zase zpátky nad hladinu. Tohle není něco jako poděkování, protože poděkovat jim za všechno? To nejde, nejde to. Musela bych jim hrozně dlouho děkovat (za to, co pro mě kdy udělali). Jdeme na článek, který sem právě dneska patří :).

Vivienka

Známe se už delší dobu a to jen díky jedné náhodě, když se ode mně napila (když tu byly po dlouhé době koňské tábory). Nejdřív jsem jí neměla vůbec ráda, koukali jsme se po sobě jedním okem a ještě ošklivě. Pak jsme se spolu začali bavit, obě jsme se změnili tak, jak jsme ''plánovali'' aby jsme se k sobě chovali a snesli jsme se :). Doplňujeme se skoro ve všem. Rozumíme si hrozně moc a jsem přesvědčená o tom, že naše pevné kamarádství NIKDY NESKONČÍ. Nemůžu to říct narovinu, ale myslím si, že to tak bude. Už to je nějaký ten rok co se známe a udělala bych pro ní všechno. Dokonce jsme i manželé, to už je co říct :D. Je to holka, pro kterou bych strčila třeba celé své tělo do ohně, protože vím, že u ní je to taky takhle. Tohle je OPRAVDOVÁ KAMARÁDKA a ať si každý říká co chce. Tisíckrát jsme se pohádali, nesnesli a nepohodli jsme se. I přesto jsme to nevydrželi, přišli jsme za sebou, brečeli jsme, objali se, usmáli se na sebe a omluvili jsme se jedná druhé navzájem. Takhle to prostě chodí a tak to má být :*. FOREVER SPOUSES.

Štěpy

Skvělá kamarádka. Dokáže pro mě udělat cokoliv, a já pro ní taky. Jsme tu jedna pro druhou vždycky, a i když se zrovna pohádáme. Hádáme se poslední dobou hrozně často, a mě to pak strašně mrzí. Asi je toho na nás moc, a jsme spolu dost často :D. Snad se to zlepší, a myslím si že jo. Vždycky pro mě byla ochotná udělat všechno a já zas pro ní. Hrozně jí děkuji za to, že se dokáže bavit s někým jako jsem já :). Jsme úplně stejné. Hodně lidí řekne, že jsme ségry protože jsme si podobné :D. Jsme stejní blázni, takže to docela i sedí od některých lidí ... Mám jí hrozně ráda, vždycky budu a je to strašně skvělá kamarádka! Vím, že jí můžu říct všechno, a nikomu to neřekne. FOREVER FRIENDS.

Bráška Míša

Asi všichni (my, co máme mladšího/staršího sourozence) známe moc dobře to že když nás štve, vyměnili by jsme ho za všechno a nesnášíme ho. Takhle jsem to měla dřív. Teď je to úplně jinak. Poslední dobou jsem na mého bráchu změnila názor, mám ho strašně ráda i přes to, jakou občas máme oba náladu a jsme na sebe hnusní. Hodně času teď spolu trávíme venku, na koupališti, doma, po večerech ... Sourozenec je prvním přítelem v životě. Nikdo tě nikdy nepochopí tak, jako on. Drží tě na chvíli za ruku, ale za srdce celý život. Jsem tak ráda, že ho mám :). Už bych ho nikomu za nic nedala i kdyby se dělo cokoliv, a pro něj vždycky všechno udělám i když to třeba nebude zas tak moc v mých silách. FOREVER FRIENDS, FOREVER FAMILY, FOREVER SIBLINGS.
Nemá/nemělo cenu sem psát o mé babičce, dědečkovi, mamině, tátovi a ostatních lidech z rodiny, protože oni ví, že svou rodinu mám nejraději a vždycky mít nejraději budu! :) Tohle jsou mí 3 NEJLEPŠÍ přátelé. Samozřejmě mám víc skvělých, úžasných a dokonalých přátel, ale tohle jsou lidé s kterými jsem strašně často :). Omlouvám se těm, co tu nejsou (na vás taky dojde) :*.

Líbí se vám tenhle článek?


#Work #today #outdoors.

10. července 2013 v 9:58 | Bubble.Simone^^ |  Deníček.
Tak a je tu zase takový ''pracovní'' článek narychlo. Vůbec nic nestíhám, nemám čas, ale chtěla jsem vám oznámit, že se chystám na článek s mými oblíbenými lidmi. Prostě napíšu jméno toho člověka, něco o něm a přidám naší/jeho fotku. Hrozně se na ten článek těším, protože si myslím že některým lidem tím udělám radost, zvednu jim náladu :). V sobotu máme v Klatovech pouť, už se moc těším. Myslím si že to bude super, jedeme tam úplně všichni co tu jsme (takže s těmi nejlepšími lidmi tam budu :D). Užiju si to naplno, a opravdu si slibuji, že půjdu na všechno :D. Teda že mě spíš na všechno ''úžasňáci'' dostanou ... Půjdeme na noční pouť, to je snad to nejlepší. Je to úplně něco jiného než normální pouť ve dne. Aspoň neuvidím do tváře některým lidem, kterým tam vidět nechci a vlastně je ani potkat nechci :D. Včera jsem byla hrozně daleko na kole ale musím se pochlubit že mám teď skvělý nohy. Hrozně namakaný, mám ve všem větší výdrž. To je pro dnešek vše, zatím se všichni mějte. Papa.

Follow Me on Tumblr http://zihnifend.tumblr.com/

Street wear.

8. července 2013 v 9:23 | Bubble.Simone^^ |  Móda
Ahojte :). Konečně něco, co se týká módy a né toho mého deníčku, i když tady v tomhle článku chybět nebude :D. Rozhodla jsem se vám sem dát několik obrázků, aby jsme všichni načerpali nějakou inspiraci. Hrozně se mi typ tohohle oblečení líbí (myslím si, že teď docela letí tenhle styl). Když si koupím něco pěkného na sebe, cítím se v tom krásně :). Není snad věc v které bych se necítila až tak, že bych ji nemohla nosit. Kupuji si věci co mi sedí :). Teď už obrázky. Jak se vám líbí?

Diary : Opět se musím omluvit za (ne)aktivitu na mém blogu. Máme tu tábory, lítáme od rána do večera okolo dětí a koní a pak když přijdu domů tak nemám vůbec náladu ten počítač vůbec zapnout. Snad to zlepším tenhle týden :). Tenhle týden mám takový volnější, šoupli mě totiž do kiosku kde prodávám jídlo a suvenýry takže parádička :D. Aspoň se naučím počítat :D. To je pro dnešek všechno, dneska chci změnit celý blog. Zatím se mějte, jdu vás okomentovat!

Welc0me To W0nderland | via Tumblr

Losing leisure!

3. července 2013 v 11:27 | Bubble.Simone^^ |  Deníček.
Ahoj, ahoj. Poslední dobou ztrácím všechen svůj volný čas. Nemám čas na blog a ostatní věci díky táborům, které tu budou mám dojem až do posledního týdne prázdnin. Takže se vám všem chci omluvit, že nepíšu ale taky se chci omluvit i za to, že nekomentuji vaše články. Dneska je tento článek spíš celý jako jedna velká omluva, ale fakt nemám čas. Musím zase letět. Snad napíšu zítra. Mějte se :)

Jinak tady je fotka ze školního focení. Bohužel jsme nesehnaly žádného fotografa, tak nás vyfotila spolužačka aspoň na těch schodech, abychom měli nějakou památku na prvák :). Já jsem ta úplně vpravo, a podemnou stojí ta nejlepší učitelka co mě mohla učit... Líbí se vám ta fotka?