Moji přátelé - můj poklad - to nejlepší na světě

15. července 2013 v 20:12 | Bubble.Simone^^ |  People.
Jak jsem psala v předešlém článku, rozhodla jsem se napsat článek o mých nejlepších kamarádech kterých si vážím, mají mě rádi i přesto že ví, jaká jsem a já bych pro ně strčila ruku do ohně. Někdy si říkám, že jsem na všechno sama, že už nic nedokážu. Ale pak se ukážou ti, co ví co mají dělat, ví jak na tom jsem a pomůžou mi. Zvednou mě zase zpátky nad hladinu. Tohle není něco jako poděkování, protože poděkovat jim za všechno? To nejde, nejde to. Musela bych jim hrozně dlouho děkovat (za to, co pro mě kdy udělali). Jdeme na článek, který sem právě dneska patří :).

Vivienka

Známe se už delší dobu a to jen díky jedné náhodě, když se ode mně napila (když tu byly po dlouhé době koňské tábory). Nejdřív jsem jí neměla vůbec ráda, koukali jsme se po sobě jedním okem a ještě ošklivě. Pak jsme se spolu začali bavit, obě jsme se změnili tak, jak jsme ''plánovali'' aby jsme se k sobě chovali a snesli jsme se :). Doplňujeme se skoro ve všem. Rozumíme si hrozně moc a jsem přesvědčená o tom, že naše pevné kamarádství NIKDY NESKONČÍ. Nemůžu to říct narovinu, ale myslím si, že to tak bude. Už to je nějaký ten rok co se známe a udělala bych pro ní všechno. Dokonce jsme i manželé, to už je co říct :D. Je to holka, pro kterou bych strčila třeba celé své tělo do ohně, protože vím, že u ní je to taky takhle. Tohle je OPRAVDOVÁ KAMARÁDKA a ať si každý říká co chce. Tisíckrát jsme se pohádali, nesnesli a nepohodli jsme se. I přesto jsme to nevydrželi, přišli jsme za sebou, brečeli jsme, objali se, usmáli se na sebe a omluvili jsme se jedná druhé navzájem. Takhle to prostě chodí a tak to má být :*. FOREVER SPOUSES.

Štěpy

Skvělá kamarádka. Dokáže pro mě udělat cokoliv, a já pro ní taky. Jsme tu jedna pro druhou vždycky, a i když se zrovna pohádáme. Hádáme se poslední dobou hrozně často, a mě to pak strašně mrzí. Asi je toho na nás moc, a jsme spolu dost často :D. Snad se to zlepší, a myslím si že jo. Vždycky pro mě byla ochotná udělat všechno a já zas pro ní. Hrozně jí děkuji za to, že se dokáže bavit s někým jako jsem já :). Jsme úplně stejné. Hodně lidí řekne, že jsme ségry protože jsme si podobné :D. Jsme stejní blázni, takže to docela i sedí od některých lidí ... Mám jí hrozně ráda, vždycky budu a je to strašně skvělá kamarádka! Vím, že jí můžu říct všechno, a nikomu to neřekne. FOREVER FRIENDS.

Bráška Míša

Asi všichni (my, co máme mladšího/staršího sourozence) známe moc dobře to že když nás štve, vyměnili by jsme ho za všechno a nesnášíme ho. Takhle jsem to měla dřív. Teď je to úplně jinak. Poslední dobou jsem na mého bráchu změnila názor, mám ho strašně ráda i přes to, jakou občas máme oba náladu a jsme na sebe hnusní. Hodně času teď spolu trávíme venku, na koupališti, doma, po večerech ... Sourozenec je prvním přítelem v životě. Nikdo tě nikdy nepochopí tak, jako on. Drží tě na chvíli za ruku, ale za srdce celý život. Jsem tak ráda, že ho mám :). Už bych ho nikomu za nic nedala i kdyby se dělo cokoliv, a pro něj vždycky všechno udělám i když to třeba nebude zas tak moc v mých silách. FOREVER FRIENDS, FOREVER FAMILY, FOREVER SIBLINGS.
Nemá/nemělo cenu sem psát o mé babičce, dědečkovi, mamině, tátovi a ostatních lidech z rodiny, protože oni ví, že svou rodinu mám nejraději a vždycky mít nejraději budu! :) Tohle jsou mí 3 NEJLEPŠÍ přátelé. Samozřejmě mám víc skvělých, úžasných a dokonalých přátel, ale tohle jsou lidé s kterými jsem strašně často :). Omlouvám se těm, co tu nejsou (na vás taky dojde) :*.

Líbí se vám tenhle článek?

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lady Mishel* Lady Mishel* | Web | 15. července 2013 v 20:48 | Reagovat

Tento článek je super! :)  ale chtěla bych se zeptat jestli nemáš zájem se přihlásit do mé soutěže:) Nedá ti to skoro žádnou práci a aspon se zabavis shanenim hlasů:D Tak kdyby se ti chtělo: http://blog-casopis-lady-mishel.blog.cz/1307/velka-letni-soutez ;)
PS: Važ si svých přátel ;)

2 Lucy0077 (lucy0077blog.cz) - Fashion blog Lucy0077 (lucy0077blog.cz) - Fashion blog | Web | 16. července 2013 v 14:29 | Reagovat

nevím no jako když ty kamošky neznám tak jako pro mě jako neříkající nic článek:) ale určitě je to potěší :)

3 Lady Mishel* Lady Mishel* | Web | 16. července 2013 v 21:33 | Reagovat

Do Affs tě beru zapiš si mě ;)

4 Lady Mishel* Lady Mishel* | Web | 17. července 2013 v 11:39 | Reagovat

Když se na tebe tak dívám jsi hrozně krásnáá!:) (affs)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama