Srpen 2013

Skvělé hitovky do vlasů!

29. srpna 2013 v 9:10 | Bubble.Simone^^ |  Móda
Na internetu jsem narazila na pár skvělých /nových/ věciček do vlasů. Včera jsem pořád přemýšlela, co bych napsala za další článek a tohle mě právě přivedlo k dalšímu článku :). Dám vám sem 3 věci, které jsou skvělé, šikovné, jednoduché a udělají z holky krásku :). Mohlo by jich tu být i víc, ale to se časem doladí. Do začátků to zatím stačí. Omlouvám se za to, že tu jsou dva články za den, ale zítra bych to nestihla :/

DONUT
První vychytávkou do vlasů je takzvaný donut. Když jsem to viděla v obchodě, nejdřív jsem si myslela že to je něco jako drátěnka na nádobí. Poté jsem ale zjistila, že to je taková ''houba'', s kterou vytvoříte perfektní drdol. Hned jak jsem viděla, jak to vlastně funguje jsem si jeden pořídila. Koupila jsem si střední velký, hnědý a mamce černý protože má tmavou barvu vlasů :). Každá jsme k tomu dostala 10 pírek, které u toho byly zdarma. Je to hrozně šikovné, jedoduché, neutrální a naprosto dokonalé :). Máte 3 velikosti donutů. Je to podle toho, jak velký drdol chcete mít. Mají i ve světlých barvách, takže blondýnky se nemají čeho bát :). Donuty najdete v každém krámku s bižutérií, i když já osobně jsem na něj narazila v C&A. Jako inspiraci vám se přidávám tutorial/video - ZDE

MAGICKÉ NATÁČKY
Jako dalším skvělým ''zlepšovákem'' jsou magické natáčky. Je to velmi rychlé, jednoduché a vypadá to rozhodně líp než když si jenom tak rozpustíte vlasy :). Já jsem si dřív dělala lokny žehličkou na vlasy, ale postupem času mi to ničilo vlasy víc a víc, tak jsem se na to vykašlala. Pak jsem přes prázdniny objevila tyhle ''gumové'' natáčky a musím říct, že je to skvělá věc. Já osobně je nemám, přišlo mi to jako hrozně vyhozené peníze /i přesto, že moc nestojí/. Natáček jsou různé délky /to je podle délky vašich vlasů/. Půjčila jsem si je od kamarádky, a pořídila si je i babička. Co jsem zatím slyšela, všichni jsou s magickými natáčkami velice spokojení. Máte/používáte je někdo? :) Samozřejmě ani tady nebude chybět tutorial/video - ZDE

SPONA HAIRAGAMI - TEXTILNÍ
A posledním pomocníkem je tu hairagami spona. Bohužel je to jediná věc, s kterou nemám vůbec žádnou zkušenost. V poslední době jsem na tohle slyšela hroznou chválu, a dokonce znám i některé mé kamarádky, které to použily na maturitní ples. Vypadá to ve vlasech hrozně hezky, ale já osobně bych s tím asi moc trpělivost neměla :D. Co jsem tak slyšela postupy a koukala na videa mi to nepřijde zrovna nejdednoduší, ale myslím si, že kdyby jste to dělali na jiných vlasech tak by to i šlo :). Záleží na člověku ... Spony mají různé tvary a ty textilní jsou nejlepší. Určitě se tu najde někdo, kdo by se bez tutorialu neobešel, tak ho najdete - ZDE

Příště udělám další článek na pokračování takových vlasových pomůcek, berete? Líbí se vám tenhle článek?


Rock ze střední.

28. srpna 2013 v 11:18 | Bubble.Simone^^ |  Recenze
Tak jsem se na dnešek rozhodla napsat nějakou tu recenzi na nový, pěkný film. Moc se mi líbil, chvílemi jsem se u toho hrozně nasmála. Mám ráda takové typy filmů a tak píši právě o tomhle. Tenhle film bych doporučila všem, co mají rádi hudbu, napětí, srandu a celkově takové filmy.
Obsah
Když se mladík jménem Will přestěhuje s matkou do New Yersey, nezná nikoho. Na střední škole se seznámí a poté i spřátelí s dívkou jménem Sam, a za chvilku i překvapivě se školní hvězdou Charlotte. Charlotte se rozhodne s Willem a Sam založit kapelu, která by vyhrála v obří bitvě skupin /hudební americká soutěž/ a zároveň se tak pomstí i Charlottinu ex-příteli a jeho skupině ''muzikantů''.
Komedie/Hudební/Romantický
USA/2009/107 min.
Body : 10/10


Forever young, miow.

27. srpna 2013 v 18:52 | Bubble.Simone^^ |  Deníček.
Vzhledem k tomu, že jsem zažila ty nejlepší prázdniny s nejlepšími přáteli jsem se rozhodla všechno změnit. Do záhlaví jsem si dala novou fotku, která pro mě dost znamená, a celé jsem se to pokusila jaksi ''změnit'' a předělat :). Ta změna mi nepřijde nijak špatná, déle bych to chtěla doladit ještě tak, aby to nevypadalo tak obyčejně ani moc složitě /což jsem si teďko všimla na hodně 'blozích - nebo jak se to vlastně vyslovuje/. Na školu jsem nějak změnila názor, poslední dobou se mi tam docela chce, ale vlastně na druhou stranu ani moc ne. Jde o to, jak se to vezme :). Těším se hrozně na skvělý spolužáky a kamarádku z Horažďovic. Asi ve čtvrtek jsme mu měli fotografku, tak mi nafotila pár krásných fotek, tak je tu máte :). Byla jsem z nich nadšená, hrozně se mi líbí a jsou to fotky kde nevypadám zas tak hrozně :D. V sobotu jsem byla s kamarádkami na zábavě kousek od nás. Na tohle nikdy nezapomenu, a o tenhle zážitek se s vámi opravdu musím podělit. Byla taková hrozná sranda, a všichni jsme si to moc užili /těším se na další prázdniny s nimi/. Je hodně věcí, které mě v poslední době těší a jsem šťastná. Samozřejmě je pár takových těch nešťastnejch chvilek ale to už je jedno :). V pátek jedu s mamkou, babičkou a dědou na výstavu Tutanchamona do Prahy na nějaké výstaviště. Zkusím tam něco vyfotit, a pak vám to sem samozřejmě hodím! :) Moc se těším, všechny nás tohle hrozně zajímá. Chtělo na to hrozně lidí, tak tu akci posunuly ještě o týden /byla jsem hrozně šťastná/. V záhlaví jste se mohli všimnout mého nového motta, podle kterého jsem se začala dost řídit, a opravdu mi pomáhá a za prázdninové dny mi také hodně pomohlo. V češtině to znamená ''Vždycky jdi do toho, čeho se bojíš''. Hrozně jsem si ho oblíbila, a musela jsem si ho tam prostě napsat :). V celém článku máte ještě nějaké zážitkové fotky na kterých jsem já a mí přátelé, tak se nezapomeňte juknout. Vsadím se, že tohle nikdo nedočetl do konce :D. Užívejte zbytek prázdnin !

Tohle je fotka s mojí kobylkou :). Mám jí hrozně ráda, a bez ní by to prostě nebylo ono!

I'm the one, mom's birthday, new song!

22. srpna 2013 v 14:59 | Bubble.Simone^^ |  Deníček.
Ahojky! Musím vám sem zase napsat pár skvělých zážitků :). Poznala jsem zase pár skvělých lidí a přátel. Jsem tak šťastná, nic mi nechybí. Dřív jsem měla pocit, že stále něco postrádám, byla jsem smutná a teď? Přestala jsem všechno tak řešit, zapomněla na lidi na kterých mi už ani trochu nezáleží a dost jsem se změnila. Ve všem ... Jsem za tu změnu ráda :). Včera jsme se vrátili z dvoudenního výletu na koních, bylo to skvělý a trošku jsme se všichni připili :D (bylo nás 13) měli jsme skvělou náladu, a byla jsme jedna velká parta přátel. Dneska má mamka narozeniny, tak jsem se rozhodla že jí udělám takové narozeninové překvapení když to do večera stihnu udělat :). Jdu na tom pracovat tak se tu zatím mějte, napíšu zase až budu mít čas.
Mám ty nejlepší přátele a mamku na světě :')
❤

Za chvíli zase do školy !

18. srpna 2013 v 15:56 | Bubble.Simone^^ |  Deníček.
Zdravím. Konečně jsem se za posledních 18 dní dostala k počítači. Neměla jsem vůbec čas, bylo to neúnosné. Omlouvám se :). Dneska nám sem najeli další ''děti'' na tábor, ale tenhle bude totálně nejlepší, protože tu jsou ty nejlepší lidi na světě :). Včera měla moje maminka svátek, tak jsme jí udělali takovou oslavičku a musím se přiznat, že já jsem taky byla pěkná :D. Ne, ale nebyla jsem opilá ! :D Dostala skvělé dárečky a bylo mi krásně když jsem jí udělala velikánskou radost dárkem, který jsem jí dala osobně :). Bylo to úžasné. Šla jsem spát asi ve 3, protože jsem ještě s kamarádkou dělala holkám kanadskou noc :D bylo to úplně skvělý ! Seděli jsme u ohně, jedli brambůrky a povídali jsme si úplně o všem ... Pak ta kanada :D to bylo prostě hrozně skvělý. Tento týden bude plný překvapení, a bude to ten NEJLEPŠÍ týden za celé prázdniny. Včera jsem byla nakupovat s holkama, koupila jsem si hrozně nového oblečení a snad vám to stihnu ještě ukázat. A teď už k nadpisu ... Škola. Takový ten pocit, když zase uvidíte ty ksichty, co tak nemáte rádi a všechno to učení :/ no, snad to zvládneme všichni :). Vůbec se mi tam nechce, ale co nadělám. Takže se ještě jednou omlouvám za opožděný článek a jdu teď stahovat filmy na večerní letní kino tady u nás na ranči. Ahojte !

before sunrise bei kino unter sternen | Flickr – Condivisione di foto!

Věřte nevěřte.

1. srpna 2013 v 16:38 | Bubble.Simone^^ |  Deníček.
Ahoj. Po 14 dnech se zase ozývám. Nestihla jsem napsat ani článek o to, že blog pozastavuji - bohužel. To, jak jsem předtim neměla žádný čas není nic oproti tomu, co je teď. Máme tu teď na táboře 50 dětí, jezdíme s koňmi 6-7 hodin denně a je to všechno hrozně úmorný. Hlavně to horko. Tímto bych se chtěla Vám všem omluvit za nepsání 14 dní na blog ... Snad se polepším :). Mrzí mě to. Jinak se u mě změnilo docela dost věcí a celkově jsem se povahově změnila i já. Našla jsem si spoustu nových přátel a to mě strašně těší. Vypadá to, že jsem se šťastně zamilovala takže jsem nejšťastnější člověk na planetě :D. Taky jsem si udělala hroznou radost. Po dlouhé době jsem se dostala do obchoďáku a krámků s oblečením - koupila jsem si tak nádherný americký kraťasy, ombré košily bez rukávů s cvočky a 'hrotový' náhrdelník :). Později vám sem dám nějaké fotky (musím to nejdřív nafotit). To je pro dnešek zatím vše, přemýšlím že pojedu s přáteli na koupaliště :). Zatím se všichni mějte, a libujte si prázdniny - za chvilku je tu zase škola :(.

Storm | via Tumblr