Forever young, miow.

27. srpna 2013 v 18:52 | Bubble.Simone^^ |  Deníček.
Vzhledem k tomu, že jsem zažila ty nejlepší prázdniny s nejlepšími přáteli jsem se rozhodla všechno změnit. Do záhlaví jsem si dala novou fotku, která pro mě dost znamená, a celé jsem se to pokusila jaksi ''změnit'' a předělat :). Ta změna mi nepřijde nijak špatná, déle bych to chtěla doladit ještě tak, aby to nevypadalo tak obyčejně ani moc složitě /což jsem si teďko všimla na hodně 'blozích - nebo jak se to vlastně vyslovuje/. Na školu jsem nějak změnila názor, poslední dobou se mi tam docela chce, ale vlastně na druhou stranu ani moc ne. Jde o to, jak se to vezme :). Těším se hrozně na skvělý spolužáky a kamarádku z Horažďovic. Asi ve čtvrtek jsme mu měli fotografku, tak mi nafotila pár krásných fotek, tak je tu máte :). Byla jsem z nich nadšená, hrozně se mi líbí a jsou to fotky kde nevypadám zas tak hrozně :D. V sobotu jsem byla s kamarádkami na zábavě kousek od nás. Na tohle nikdy nezapomenu, a o tenhle zážitek se s vámi opravdu musím podělit. Byla taková hrozná sranda, a všichni jsme si to moc užili /těším se na další prázdniny s nimi/. Je hodně věcí, které mě v poslední době těší a jsem šťastná. Samozřejmě je pár takových těch nešťastnejch chvilek ale to už je jedno :). V pátek jedu s mamkou, babičkou a dědou na výstavu Tutanchamona do Prahy na nějaké výstaviště. Zkusím tam něco vyfotit, a pak vám to sem samozřejmě hodím! :) Moc se těším, všechny nás tohle hrozně zajímá. Chtělo na to hrozně lidí, tak tu akci posunuly ještě o týden /byla jsem hrozně šťastná/. V záhlaví jste se mohli všimnout mého nového motta, podle kterého jsem se začala dost řídit, a opravdu mi pomáhá a za prázdninové dny mi také hodně pomohlo. V češtině to znamená ''Vždycky jdi do toho, čeho se bojíš''. Hrozně jsem si ho oblíbila, a musela jsem si ho tam prostě napsat :). V celém článku máte ještě nějaké zážitkové fotky na kterých jsem já a mí přátelé, tak se nezapomeňte juknout. Vsadím se, že tohle nikdo nedočetl do konce :D. Užívejte zbytek prázdnin !

Tohle je fotka s mojí kobylkou :). Mám jí hrozně ráda, a bez ní by to prostě nebylo ono!

Kabáti! :D To byla prostě akce - nejlepší! Já vypadám jako kdybych vážila 150 kilo, protože jsem si vzala bíločerný legíny /fakt super/ :D.

Pokaždé když holky z ranče odjíždí spolu děláme společné ''rozlučkové'' fotky. Tak tady jednu máte. To jsme se viděli naposledy za tyhle prázdniny :/
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Lucy0077 (lucy0077blog.cz) - Fashion blog Lucy0077 (lucy0077blog.cz) - Fashion blog | Web | 28. srpna 2013 v 13:34 | Reagovat

jéé krásné fotky jinak v praze jsme na té vystavě byla taky a je to moc pěkné líbilo s emi tam jen nevím jestli se mohlo fotit a je dobře že jsi tak nějak spokojená a to motto je na zamyšlení :) měla bych to taky tak dělat :) a že tech veci je kterých se bojím :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama