Listopad 2013

R e c e n z e / film / 0.1- Případ číslo 39.

14. listopadu 2013 v 9:11 | Bubble.Simone^^ |  Recenze
A je tu další hororová recenze :)
Jak už všichni víte, já se zásadně musím podívat na každý horor, musím všechno vidět a horory prostě miluju. A tak jsem se rozhodla, že se s vámi podělím o další horor - co se mé sbírky týká :).

Název : Případ číslo 39
Obsah : Případ se raději neměl vůbec otvírat.. Hlavní role v super hororu připadla držitelce oscara, Renée Zellweger, která jako sociální pracovnice řeší podivný a znepokojiný případ Lili Sullivanové. Ve snaze pomoci nabídne Emily (Renée) děvčátku se záhadnou minulostí útočiště u sebe doma. To však neměla dělat. Začnou se dít velmi divné věci - až dech beroucí. Tím se ovšem její dosavadní život mění v děsivou noční můru, která pro ni může mít fatální následky. Závěr děsivého hororu plného překvapivých chvílí přináší šokující a zlověstné rozuzlení.

Některé chvilky v tomhle horory jsou přímo děsivé. A právě tím mě tento horor zaujal. Hlavně i koncem ...
Horor bych doporučila těm, co se rádi bojí nebo se chtějí bát a mají rádi takové horory. Opravdu to stojí za to - se na to podívat! :)
- Tento gif je ukázka přímo z hororu

Body : 10 / 10

Tumblr

Sním o bílých pokojích bílého bytu v bílém domu.

13. listopadu 2013 v 14:03 | Bubble.Simone^^ |  Móda
A dneska je tu další článek :).
Poslední dobou jsem si hrozně zamilovala bílé pokoje, bílé domy, bílé byty... nevím, čím to je a vlastně ani nevím proč se mi to tolik líbí :). Asi pro to, protože v jednoduchosti je prostě síla. Jednou bych chtěla mít něco takového, v čem bych bydlela - i když silně pochybuji o tom, že se mi to splní.
- Jinak stále čekám, až mi napíšete, pokud se chcete stát affs..

Pro inspiraci tu máte spoustu obrázků :)
Taky se vám to tak strašně líbí? Mě neskutečně.

Hey, carpe diem! - Part 4

Zápis nových affs !

12. listopadu 2013 v 11:42 | Bubble.Simone^^ |  Adminka.
Ahoj všichni :). Dneska jsem dospěla k dobrému nápadu :D ...
Rozhodla jsem se, že založím affs. Sice si nejsem úplně jistá, jestli to pak časem budu všechno stíhat, ale uvidíme. Při nejhorším to prostě všechno zase zruším. Právě i kvůli tomu jsem si založila nový e-mail.
Obíhat budu obden, nebo každý den a kdybych to nestíhala, každopádně bych vás o všech změnách informovala.
Pokud bys chtěl/a patřit do mých affs, stačí mi napsat na mojí novou e-mailovou adresu kam napíšeš následující informace :

bubblesimone@seznam.cz


VĚK
JMÉNO
E-MAIL
ADRESA BLOGU
PÁR INFORMACÍ O SOBĚ
PROČ BY SES CHTĚL/A ZAPSAT DO AFFS :)

To je vše co bych po vás tak chtěla :) Snad se někdo z vás přihlásí. Hezký den a pište, pište.

Those Eyes


Wonderland

11. listopadu 2013 v 13:45 | Bubble.Simone^^ |  Deníček.
Zdravím zase po tak hrozně dlouhé době. Bohužel do téhle chvíle jsem neměla vůbec čas. Na jednu stranu jsem neměla čas, a na druhou stranu se mi do toho všeho vůbec nechtělo. Ale nakonec jsem se rozhodla, že už vám sem něco přihodím :). Bude to zase něco málo z deníku /překvapivě/ :D ... Ve škole jsem pořád měla nábory, akce školy, dny otevřených dveří. Hlavně minulý týden, to jsme měli jenom jeden den praxe a to v pondělí. Ostatní dny jsem jezdila všude možně, vrátila jsem se úplně hotová - ale ty protekce a dárky mi za to asi stojí :D. Já teď budu doma /zřejmě celý týden/ protože mi není zrovna moc dobře. V pátek jdu k doktorce na velikou prohlídku tak uvidíme :). Naopak si zase pátek zpříjemním tím, že jdu na maturák lidem z naší školy, jdu tam s kamarádkou a kamarádem tak už se strašně těším :). Akorát mám zas dilema co si vezmu na sebe, co si udělám s vlasy ... to jsem prostě já - ještě aby bylo všechno v klidu :D Chystám se na nějakou velikou změnu blogu tak doufám že s tím budete spokojeni. Zas jsem se odhodlala psát pravidelně tak snad budu mít nějaké nápady na témata. Včera začalo v mém okolí i sněžit tak se modlím abych se ráno neprobudila a neviděla všude bílo - nemám moc ráda sníh ani celkově zimu :/. To je pro dnešek asi vše co jsem vám chtěla říct, ještě jednou se omlouvám za takovou dobu neaktivity - snad to teď bude o něco lepší.

Na náborech a různých akcích školy na které jsem vybraná dělám tetování na pár dní, a ve Strakonicích na burze škol mě vyfotil nějakej pán :D Tak tu máte dvě moje fotky :).

Kdyby jste se mě na něco chtěli (ne)anonymně zeptat, přidávám link na můj ask.fm :)
Občas se hrozně nudím, tak mě aspoň někdo z vás může zabavit :D